Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Drīzumā divkāršos Satversmes aizsardzības biroja budžetu - iespējams, cels jaunu ēku
Uz jautājumu ministrs atbildēja izvairīgi, norādot, ka jautājums "droši vien paredzēts Nacionālās drošības komisijai". Taču ministrs norādīja, ka "tur ir ieguldījumi, materiāli, man ir aizdomas, ka betonā". (Foto: LETA)

Drīzumā divkāršos Satversmes aizsardzības biroja budžetu - iespējams, cels jaunu ēku 33

Ziņas
2019. gada 19. martā 07:41 2019. gada 19. martā 07:41
  Jauns.lv / LETA
2021.gada Satversmes aizsardzības biroja (SAB) budžets pieaugs teju divas reizes, izriet no pagājušajā nedēļā Saeimas Juridiskajā komisijā pārrunātā.

Aģentūras LETA rīcībā esošā neoficiālā informācija liecina, ka finansējuma pieaugums saistīts ar jaunas ēkas SAB vajadzībām būvniecību.

Publiski pieejamā informācija par Tieslietu ministrijas 2019.gada budžetu liecina, ka šogad Satversmes aizsardzībai paredzēti 15 miljoni eiro, kas ir par 3,3 miljoniem eiro vairāk nekā pērn. Savukārt 2021.gadā finansējums šim mērķim varētu palielināties vairāk nekā par 20 miljoniem eiro.

Nedz SAB, nedz Tieslietu ministrija šo iespējamo budžeta pieaugumu nekomentēja. Ministrijā norādīja, ka šis jautājums ir saistīts ar valsts noslēpumu, tādēļ par to ir jāinteresējas birojā. Taču SAB, aizbildinoties ar valsts noslēpumu, plašākus komentārus atteicās sniegt.

Šis jautājums tika pārrunāts Juridiskajā komisijā, kad Saeimas deputāts Jānis Iesalnieks (VL-TB/LNNK) vaicāja tieslietu ministram Jānim Bordānam (JKP) par SAB budžeta pieaugumu 2021.gadā.

Uz šo jautājumu ministrs atbildēja izvairīgi, norādot, ka jautājums "droši vien paredzēts Nacionālās drošības komisijai". Taču ministrs norādīja, ka "tur ir ieguldījumi, materiāli, man ir aizdomas, ka betonā". Bordāns arī piebilda, ka "te ir jautājums par kopējās būvniecības politikas veidošanu valstī".

Citi šobrīd lasa

"Šī slepenā dzīve man bijusi jau ilgu laiku" - bezkaunīga klienta nokaitināts, Dāvids laimi nu rod grandiozā dārzā
Jānis Timma apprecējis savu mīļoto Annu Sedokovu 9
Mjanmas galvaspilsētā piedzimis mazulis ar divām galvām
Skatīt visus komentārus

Амбициозная герцогиня: эксперт объяснила почему Кэтрин не смогла быть просто «королевской женой»

Как семья Михаила Ефремова учится жить без заработков актера