Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Latgales pusē pastniekiem kājās jāaun slidas, lai laikus paspētu klientiem piegādāt pasta sūtījumus. (Foto: Latvijas Pasts)

Dienas bilde: pastnieks Ludzas pusē avīzes piegādā uz slidām 27

Sabiedrība
23. februārī 06:29 2019. gada 23. februārī 06:29
Elmārs
Barkāns
| Jauns.lv
„Latvijas pasts” savā „Facebook” profilā publicējis foto, kurā redzams pastnieks, kurš, slidojot pa Ludzas puses ceļiem, lasītājiem piegādā laikrakstus un vēstules. Tas komentēts ar visnotaļ asprātīgu parakstu – kas tik mūsdienu pastniekiem nav jāmāk!?

Foto redzams, ka lauku ceļi ir tik lielā mērā apledojuši un nav kaisīti ar pretslīdes materiāliem, ka tie pārvērtušies par slidotavām. Līdz ar to pastniekiem visātrāk nogādāt pastu ir ar slidām kājās, nevis ar dienesta auto:

“Paskat, kādas darba prasmes nākas apgūt mūsu lieliskajiem pastniekiem! Ja citur Latvijā pavasaris jau klauvē pie loga, Ludzas pusē spītīgā ziema tik drīz negrasās atkāpties! Atgādinām, ka laikapstākļi un dabas radītie šķēršļi apgrūtina pastnieka darbu un sūtījumu piegādi,” informē “Latvijas pasts”.

Citi šobrīd lasa

Bargā modes kritiķe Anna Vintūra uzslavē Vācijas kancleres Angelas Merkeles stilu
“Bezvēsts.lv” skaidro, kāpēc pazudušo Jeļenu Riekstiņu neizdevās atrast uzreiz; šis esot labs laiks, lai meklētu arī Dāvi Pērkonu 8
26 gadus vecs miljonārs meklē sev palīgu, kurš kopā ar viņu ceļos pa pasauli 5
Tēmas: Ludza
Skatīt visus komentārus

Дмитрия Борисова затравили из-за обвинений Юлии Началовой в алкоголизме

Видео последствий страшного ДТП. Фура с песком раздавила такси с пассажиром