Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Valsts policija

Rīgas centrā ļaundari veikalam izsit stiklu, lai nozagtu kafiju un cepumus 4

112
2019. gada 11. februārī 15:24 2019. gada 11. februārī 15:24
  Jauns.lv
Agrā sestdienas, 9. februāra, rītā Valsts policija saņēma izsaukumu uz kādu veikalu Rīgas centrā, kur bija izdarīta zādzība. Aculieciniece policistiem norādīja, ka gājusi garām veikalam un pamanījusi, ka tam ir izsists durvju stikls un pretējā ielas pusē stāvējis aizdomīgs vīrietis, informē Valsts policijā.

Drīz vien pa veikala izsistajām durvīm izlīdis cits vīrietis, kurš rokās turējis mantas. Vīrietis aizskrējis aiz ielas stūra un pretējā ielas pusē stāvošais viņam sekojis. Veikalā iedarbojusies arī signalizācija.

Notikuma vietā ieradās Valsts policijas Rīgas Latgales iecirkņa patruļpolicisti, kuri apsekoja tuvāko apkārtni. Pavisam drīz kādā pagalmā likumsargi pamanīja divus vīriešus acīmredzamā alkohola vai narkotisko vielu reibumā. Turpat blakus vīriešiem uz zemes atradās kafija un cepumi – preces, kas bija nozagtas no tuvējā veikala.

Aizdomās par zādzību policisti abus vīriešus aizturēja. Aizturētie ir dzimuši 1993. un 1994. gadā un abi jau iepriekš nonākuši policijas redzeslokā par dažādiem likumpārkāpumiem, tostarp par mantiskiem noziegumiem.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess, kas kvalificēts pēc Krimināllikuma 175. panta trešās daļas – par zādzību, ja tā izdarīta, iekļūstot telpā, kā arī pēc Krimināllikuma 185. panta pirmās daļas – par svešas mantas tīšu bojāšanu.

Ja ekspertīze apstiprinās policistu aizdomas, ka aizturēšanas brīdī vīrieši atradušies narkotisko vai psihotropo vielu reibumā, tad viņiem būs jāatbild arī par šo pārkāpumu.

Abiem aizdomās turētajiem ir piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums.

Citi šobrīd lasa

Neticams, elpu aizraujošs skaistums. FOTO: 2020. gada labākās ainavu fotogrāfijas 1
VIDEO: robežsargi aiztur organizētu grupu 5
Lielbritānija apstiprina pirmo medikamentu Covid-19 ārstēšanai
Skatīt visus komentārus

«Пришлось просить»: Гарри и Меган расплачиваются с долгами при помощи принца Чарльза

«Ну да, похоронили меня в очередной раз»»: Моисеев рассказал, как и на что живет после двух инсультов