Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
unsplash.com

Par izvairīšanos no 36 tūkstošu eiro nodokļu nomaksas vīrieti soda ar brīvības atņemšanu 4

Sabiedrība
2018. gada 5. decembrī 13:53 2018. gada 5. decembrī 13:53
Jauns.lv / LETA
Augstākās tiesas Krimināllietu departaments 26.novembrī pieņēmis lēmumu noraidīt apsūdzētā par izvairīšanos no nodokļu nomaksas lielā apmērā kasācijas sūdzību un atstāt negrozītu Rīgas apgabaltiesas spriedumu, ar kuru kāds vīrietis sodīts ar reālu brīvības atņemšanu uz pieciem mēnešiem, informēja prokuratūrā.

Apsūdzētais sodīts ar reālu brīvības atņemšanu uz pieciem mēnešiem, bez mantas konfiskācijas, atņemot tiesības veikt uzņēmējdarbību uz diviem gadiem. Turklāt no apsūdzētā valsts labā nolemts piedzīt 36 050,59 eiro.

Iepriekš ziņots, ka pēc Finanšu un ekonomisko noziegumu izmeklēšanas prokurora iesniegta protesta Rīgas apgabaltiesas Krimināllietu tiesas kolēģija atcēlusi Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesas spriedumu par apsūdzētajam noteikto sodu par izvairīšanos no nodokļu nomaksas lielā apmērā.

Saskaņā ar spriedumu pirmās instances tiesa apsūdzēto, par izvairīšanos no nodokļu nomaksas 25 336,50 latu jeb 36 050,59 eiro apmērā, tas ir, lielā apmērā, atzina par vainīgu un sodīja ar piespiedu darbu uz 100 stundām, atņemot tiesības veikt uzņēmējdarbību uz diviem gadiem, kā arī nolēma piedzīt valstij nodarīto kaitējumu 36 050,59 eiro apmērā.

Par minēto spriedumu prokurors iesniedza protestu daļā par sodu, bet apsūdzētā aizstāvis iesniedza sūdzību par spriedumu.

Citi šobrīd lasa

"Es esmu jauna!" - Pugačova ballītē Kremlī izraisa pamatīgu ažiotāžu 5
VIDEO: paranormāls spēks parauj oficianti aiz matiem 1
"Ceļotāja laikā" - atrod 120 gadus senu foto ar Grētu Tūnbergu 3
Tēmas: FKTK
Skatīt visus komentārus

"Боли не беспокоят, со зрением стало лучше": последние новости о состоянии Анастасии Заворотнюк

"Я и так молодая": выступившая на концерте друзей Алла Пугачева дала отпор журналистам