Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Attēls no notikuma vietas. (Foto: Rīgas pašvaldības policija)

Daugavgrīvā kāda ģimene, cepot šašliku garāžā, ar pneimatisko šauteni izšauj kaimiņa automašīnai logu 1

112
2018. gada 16. jūlijā 18:50 2018. gada 16. jūlijā 18:50
Rīgas pašvaldības policija
Sestdien, 14. jūlijā, neilgi pēc pulksten 22.00 Rīgas pašvaldības policijas (RPP) Kurzemes pārvaldes darbinieki devās uz izsaukumu Daugavgrīvā, kur vietējā garāžu kooperatīvā kāda kompānija ar ieroci izšāvusi kaimiņa automašīnai logu, ziņo RPP.

Likumsargiem, ierodoties notikuma vietā, izsaucējs pastāstīja, ka, tīrot savas automašīnas salonu, pēkšņi izdzirdējis šāvienu un plīstoša stikla skaņu. Vīrietis izkāpis no transportlīdzekļa un ieraudzījis, ka vadītāja pusē vējstiklam ir nošķelta daļa. Cietušais norādīja uz kādu netālu esošo kompāniju, kura pie atvērtas garāžas bija novietojusi galdiņu un grilu. Vīrietis atklāja, ka iepriekš kompānija šaudījusies ar ieroci.

Pie norādītās garāžas sastapts kāds pāris ar diviem nepilngadīgiem bērniem. Gaļas cepējs kategoriski noliedza, ka iepriekš būtu šāvis ar ieroci, skaidrojot, ka ieroča viņam vispār nemaz neesot. Tomēr turpat garāžā novietotajā automašīnā pamanīta pneimatiskā šautene.

Vīrietis savu versiju pēkšņi mainīja, apgalvojot, ka bērni šāvuši ar ieroci. Tomēr kungs uzstājīgi apgalvoja, ka zēni nav varējuši izšaut kaimiņa automašīnai logu, jo šauts tikai pa mērķi.

Citi šobrīd lasa

Izcila diēta, kas patiks aknām 12
Nodzērās un nomira psihiatriskajā slimnīcā: Leonīda Brežņeva meitas Gaļinas spožums un posts
Lelde Dreimane - aktrise ar plānoto bohēmu 1
Pievienot komentāru

"Ей было всего 7 лет!": Девочка в Лимбажи умерла от удара качелями; мать винит самоуправление

"Дамы с дюн" Пугачева и Вайкуле в кокошнике дали совет "девушкам почтенного возраста"