Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Neskatoties uz pienākumus deklarēt 28 dažādu zīmolu rokas pulksteņus, apsūdzētais tos nedeklarēja un nesaņēma muitas iestāžu atļauju. (Foto: Edijs Pālens/LETA)

Sāks tiesāt vīrieti par vairāk nekā 400 000 eiro vērtu rokas pulksteņu nedeklarēšanu 9

112
18. maijā 12:51 2018. gada 18. maijā 12:51
LETA
Finanšu un ekonomisko noziegumu izmeklēšanas prokuratūras prokurors Rīgas rajona tiesai nosūtījis krimināllietu pret kādu vīrieti par dažādu dārgu zīmolu rokas pulksteņu pārvadāšanu un glabāšanu bez muitas iestāžu atļaujas, pavēstīja prokuratūras pārstāve Aiga Eiduka.

Apsūdzētais vīrietis ar avioreisu lidoja no Ženēvas caur Kopenhāgenu uz Rīgu, apzinoties, ka viņa bagāžā atrodas ārpus Eiropas Savienības iegādātas preces, kuru glabāšanai un pārvadāšanai nepieciešama muitas iestāžu atļauja.

Neskatoties uz pienākumus deklarēt 28 dažādu zīmolu rokas pulksteņus, apsūdzētais tos nedeklarēja un nesaņēma muitas iestāžu atļauju. Tādējādi apsūdzētais bez muitas iestāžu atļaujas glabāja un pārvadāja minētos pulksteņus - ārpus Eiropas Savienības iegādātu preci 433 612 eiro vērtībā.

Apsūdzētais vīrietis pie kriminālatbildības saukts pēc Krimināllikuma 191.panta trešās daļas, par ko draud brīvības atņemšana uz laiku līdz sešiem gadiem.

Citi šobrīd lasa

Jūlijs Krūmiņš sagādā pārsteigumu savas jubilejas ballītes viesiem - uz skatuves kāpj pats Maksims Galkins 92
"Ejiet ar savu tizlo grūtniecību, kur gribat!" - sieviete ieraksta sarunu ar Daugavpils ārsti, pēc kuras "embrijs nāca pa gabaliem ārā" 137
Ārstu kļūda sabojā dzīvi 37 gadus vecajam Jānim – viņš ticēja, ka slimo ar HIV, kaut bija pilnībā vesels 25
Skatīt visus komentārus

На каблуках и с огромным животом: герцогиня Меган посетила дом престарелых в Лондоне

Гигантское землетрясение в США и III мировая. Что предсказал Нострадамус на 2019