Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Saeimas ziemas sesijā administratīvi sodīti 11 deputāti; vairāki tāpēc varētu saņemt dāvanu
Naskākais ceļu satiksmes noteikumu pārkāpējs Saeimā - diriģents Arvīds Platpers. (Foto: Edijs Pālens/LETA)

Saeimas ziemas sesijā administratīvi sodīti 11 deputāti; vairāki tāpēc varētu saņemt dāvanu 8

Politika
2018. gada 27. aprīlī 08:55 2018. gada 27. aprīlī 08:55
  Jauns.lv / LETA
Saeimas ziemas sesijā administratīvi sodīti 11 deputāti, bet Arvīds Platpers sodīts pat divreiz - par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem, liecina parlamenta Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijai sniegtā informācija.

Komisijas priekšsēdētājs Vitālijs Orlovs (S) sacīja, ka vairums deputātu sodīti par ceļu satiksmes negadījumu pārkāpumiem, turklāt daļa no viņiem šī sasaukuma laikā tika sodīti arī iepriekš. Līdz ar to Orlovs izteica ideju uzdāvināt šiem parlamentāriešiem jaunāko ceļu satiksmes noteikumu grāmatu.

Par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpšanu Aldim Adamovičam (V) izteikts brīdinājums, Intam Dālderim, Romanam Miloslavskim un Sergejam Potapkinam (S) par braukšanas ātruma, distances vai intervāla neievērošanu piemērots naudas sods.

Tikmēr Andrim Siliņam (ZZS) un Jānim Trupovniekam (ZZS) izteikts brīdinājums par braukšanas ātruma, distances vai intervāla neievērošana. Ivanam Ribakovam (S) bija jāmaksā naudas sods par ārējās apgaismes ierīču lietošanas noteikumu pārkāpšanu. Arī Artim Rasmanim (ZZS) piemērots naudas sods par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem, bet Jānim Rukam (LRA) - saistībā ar transportlīdzekļu vadītāju pārkāpumiem īpašos gadījumos, kā arī braukšanas sākšanas un virziena maiņas noteikumu pārkāpšanu.

Platperam martā par braukšanas ātruma, distances vai intervāla neievērošanu piemērots brīdinājums, bet aprīlī - naudas sods.

Savukārt Jānim Urbanovičam (S) naudas sods piemērots par pārkāpumu, kas saistīts ar valsts amatpersonas deklarācijas neiesniegšanu noteiktā termiņā, deklarācijas aizpildīšanas un iesniegšanas kārtības neievērošanu vai nepatiesu ziņu norādīšanu deklarācijā.

Citi šobrīd lasa

Ko īsti Kariņš gribēja pateikt? 13
Noriļskā snieg jau gandrīz nedēļu, iedzīvotāji kupenās nevar atrast savas automašīnas
"Šoks patiešām liels" - "Superbingo" dzīvokli laimē lauksaimnieks no Kuldīgas 1
Skatīt visus komentārus

«Живем на подаяния, Аллочка помогает»: Пугачева спасает Илью Резника

Герцогине Кэтрин и принцу Уильяму предстоит принять непростое решение.