Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Emīls Jakrins. (Foto: LETA)

Iespējams, ka papildus lūgtie 13 miljoni eiro Salu tilta rekonstrukcijai nemaz nebūs vajadzīgi 10

Ziņas
2017. gada 8. novembrī 18:06 2017. gada 8. novembrī 18:06
  Kasjauns.lv/LETA
Iespējams, ka papildus lūgtie 13 miljoni eiro Salu tilta rekonstrukcijai nemaz nebūs vajadzīgi, jo vēl nav skaidrs, par kādām summām tiks iesniegti būvprojekti, norādīja Rīgas domes Satiksmes departamenta pārstāvis Emīls Jakrins.

Viņš skaidroja, ka pārbūves projektēšanas projekta izstrādes laikā Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) lūgusi palielināt Salu tilta rekonstrukcijai nepieciešamo finansējumu, lai tas nebūtu jādara brīdī, kad tiks saņemti konkrēti būvfirmu piedāvājumi būvdarbu realizēšanai.

Jakrins skaidroja, ka "projektētāji vienmēr lūdz ar rezervi" un reālās projekta izmaksas ne tuvu nebūs 30 miljoni eiro. Kā piemēru viņš minēja Salu tilta pirmās kārtas projektu, kad provizoriskās aplēses liecināja, ka būvdarbiem būs nepieciešami 22 miljoni eiro, bet noslēgumā tie tika veikti par deviņiem miljoniem.

Ja projekts tiks realizēts lētāk, tad atlikusī naudas summa tiks izlietota citu projektu realizācijai.

Galīgo lēmumu par finansējuma piešķiršanu būs jāpieņem Rīgas domei.

Kā ziņots, Salu tilta pārbūves projekta otrās kārtas izmaksas no sākotnēji plānotajiem 17,30 miljoniem eiro pieaugušas līdz 30,26 miljoniem eiro.

Plānots, ka Salu tilta kompleksa atjaunošanas un pārbūves otrā kārta ietvers satiksmes pārvada pār Krasta ielu, satiksmes pārvada Lucavsalā, tilta pār Bieķengrāvi augštecē un estakādes pār Bieķengrāvi Kārļa Ulmaņa gatvē atjaunošanu. Līdz šim Salu tilta rekonstrukcijā jau ieguldīti vairāk nekā desmit miljoni eiro.

Citi šobrīd lasa

"Puisītis ieraudājās, bet neviens pie viņa nesteidzās..." surogātmāte atklāj, kā tas ir - dzemdēt un atdot bērnu citiem
Vai tiešām cīņas sports ir domāts sievietēm? UFC skaistules seja pēc cīņas izskatās baisi
"Viņš ir pelnījis nāvessodu": vietējie atklāj drūmus faktus par dzērājšoferi, kura dēļ Liepājā mirusi nepilngadīga jauniete 10
Skatīt visus komentārus

Видео: Алла Пугачева в латексном плаще изумила поклонников

Роман Абрамович приобрел самую дорогую виллу в Израиле