Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Versija, ka mazais Ivans kļuvis par nozieguma upuri, bijusi uzreiz
Tūdaļ apritēs nedēļa, kopš pazudis Ivans Berladins.

Versija, ka mazais Ivans kļuvis par nozieguma upuri, bijusi uzreiz

Ziņas
2017. gada 7. jūlijā 08:04 2017. gada 7. jūlijā 08:04
  Kasjauns.lv
Nu jau gandrīz nedēļu nav izdevies atrast 5 gadus veco liepājnieku Ivanu Berladinu. Policija turpina meklēšanu, taču bez panākumiem.

Piektdien LTV "Rīta panorāmā" Valsts policijas Kurzemes pārvaldes kriminālpolicijas priekšnieks Uģis Āva skaidroja, ka cilvēki bērnu meklē, zvana un raksta e-pastus, un visas versijas arīdzan tiekot pārbaudītas, taču pagaidām nekas ar panākumiem nav vainagojies.

Āva izteicās, ka jau kopš pašas pirmās dienas, kad tika saņemts iesniegums par bērna pazušanu (tas bija pagājušajā svētdienā ap pl.15), policijā bijusi versija: noticis noziegums.

"Tie, kuri pa ielām meklēja Ivanu, meklēja viņu dzīvu, taču šāda versija [ka noticis noziegums] bija jau no paša sākuma," skaidroja Āva.

Tomēr policists pieļauj, ka zēns varot būt "kaut kur ielīdis" un paslēpies. "Šādi gadījumi pasaulē ir bijuši," televīzijā komentēja Uģis Āva.

Kasjauns.lv vakar vēstīja, ka policijai ir divas galvenās versijas, kas varētu būt noticis ar mazo Ivanu: nelaimes gadījums vai noziegums.

Valsts policija nav uzaicinājusi brīvprātīgos turpināt meklēšanas darbus un šobrīd strādā ar savām metodēm.

Citi šobrīd lasa

"Tā bija spēle" Igaunijā zināms šaušanas instruktors piedod slepkavības mēģinājumā apsūdzētajai sievai, kura iešāva viņam sejā
Viņa publiski stāstīja par maksas rezidentūras ēnas pusi. Tagad RSU pret viņu ierosina disciplinārlietu, ka kavējusi studijas Covid-19 dēļ
"Muļķība vienmēr ņem virsroku" - Ozolniekos noslīkst makšķernieks
Pievienot komentāru

«Все лучшее у меня позади»: Собчак в леопардовом купальнике обнажила ягодицы

«Аллочка стала моложе на 20 лет!»: Пугачева в модном наряде поздравила Добрынина 1