Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Runu saka ASV Vēstniece Latvijā Nensija Bikofa Petita.

FOTO: ar vērienīgu pikniku Rīgā atzīmēta ASV Neatkarības dienas 241. gadadiena

Sabiedrība
2017. gada 3. jūlijā 11:40 2017. gada 3. jūlijā 11:40
  Kasjauns.lv
4.jūlijā tiks svinēta ASV Neatkarības 241. gadadiena. Lai atzīmētu šo notikumu, nogalē Latvijas Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā pulcējās ap 800 cilvēku – amerikāņi, latvieši un citu valstu pārstāvji. Svētku pikniku pildīja Amerikas tradīcijas, ēdieni, mūzika un aktivitātes. Šo pasākumu jau otro gadu jūlija pirmajā sestdienā rīko Amerikas Tirdzniecības palāta Latvijā (ATPL).


Pasākuma viesus klātienē sveica ATPL prezidents Ēriks Eglītis, ASV Vēstniece Latvijā Nensija Bikofa Petita un pasākuma galvenā sponsora "Citadele banka" vadības komandas loceklis Uldis Upenieks.

ASV vēstniece Latvijā uzsvēra, ka: “Neatkarības diena ir brīnišķīgs laiks svinēt ilgstošo draudzību starp abām mūsu valstīm un godināt drosmīgos vīrus un sievas, kuri tik daudz upurēja, lai aizsargātu un nosargātu mūsu lielo nāciju neatkarību. Un labākais veids, kā godināt vakardienas varoņus, ir ieguldīt vēl lielāku darbu nākotnes vārdā.”

ATPL ir vadošā ārvalstu tirdzniecības palāta Latvijā, pārstāvot vairāk kā 140 uzņēmumu. ATPL mērķi ir veicināt un stiprināt tirdzniecību, investīcijas, partnerību un draudzību starp ASV un Latviju, kā arī kalpot par viedokļu, zināšanu apmaiņas un kontaktu platformu biedriem, partneriem un starptautiskās uzņēmēju sabiedrības pārstāvjiem Latvijā. Palātas mērķi sakņoti četros pamatprincipos: godprātīga, atbildīga, uz sadarbību un izcilību vērsta darbība.

Citi šobrīd lasa

Pilnīgi viss, kas tev jāzina par savām aknām! No biežākajām slimībām līdz produktiem, kas tām palīdz
VIDEO: rīdzinieks ieraudzīja, kā sieviete "izved pastaigā" bērnu, un izsauca policiju 2
Latvijas basketbolisti pirmā puslaika uzvar Slovākiju - bumba grozā varētu krist biežāk
Tēmas: ASV, Citadele
Pievienot komentāru