Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Citāds dievkalpojums ir kļuvis par tradīciju Lutera draudzē. Tie ir lieli svētki ne tikai pašiem, bet arī kalpo kā aicinājums būt kopā ikvienu. (Foto: Mārtiņš Ziders)

Torņakalna baznīcā izskanējis ikgadējais Vasarsvētku „Citāds dievkalpojums”

Kultūra
2017. gada 5. jūnijā 11:08 2017. gada 5. jūnijā 11:08
  Kasjauns.lv
Ar emocionālu un daudzveidīgu koncertu 4. jūnijā Torņakalna baznīcā izskanēja tradicionālais labdarības dievkalpojums, kurā koncerta apmeklētāji klausījās populāru mūziķu uzstāšanos.

Šī gada Citādais dievkalpojums tika veltīts tēmai „Sievietes kalpošana baznīcā”. Citādajā dievkalpojumā bija iespēja ziedot gan Latvijas Luterāņu sieviešu teoloģu apvienībai, gan Teoloģijas fakultātes biedrībai, atbalstot visiem pieejamu teoloģisku izglītību un kalpošanu baznīcā, gan arī Rīgas Lutera draudzes darbam kopumā. Apmeklētājiem bija sarūpēta plaša muzikālā programma, kurā dziedāja vairāki mūziķi - Evita Zālīte, Ginta Krievkalna, Beāte Zviedre, Marta Grigale, Miks Dukurs, Rīgas Lutera draudzes koris, Rīgas Lutera draudzes bērnu un jauniešu ansamblis un citi.Vasarsvētku dievkalpojumā Torņakalna baznīca pulcēja lielu skaitu apmeklētāju, starp draudzes patstāvīgajiem locekļiem bija arī neskaitāmi cilvēki, kas lūgšanu namā ieradās tieši, lai noklausītos labdarības koncertu.
Pēc dievkalpojuma un koncerta apmeklētāji pulcējās pie baznīcas uz kopīgiem dārza svētkiem, kur cienājās ar tēju, kafiju, kliņģeri un citiem gardumiem.

Citi šobrīd lasa

FOTO: glaunas mājas, miljonu vērti īpašumi un idilliskas miera ostas - tā dzīvo pašmāju zvaigznes 12
Mūžībā devies rakstnieks Pauls Bankovskis
Džesika Simpsone sagaida savus 40, ielienot 14 gadus vecos džinsos
Pievienot komentāru

Беременная звезда Instagram Марина Балмашева вышла замуж за пасынка

"Корчевников, прекрати говорить с ней как с девственницей": зрители остались недовольны выпуском "Судьбы человека" с Волочковой