Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Koziols: Pēc trīs gadiem biļetes uz "Dinamo" spēlēm varētu maksāt līdz 50 eiro

Koziols: Pēc trīs gadiem biļetes uz "Dinamo" spēlēm varētu maksāt līdz 50 eiro

Ziņas
2009. gada 6. martā 11:47 2009. gada 6. martā 11:47
 

Rīga, 6.marts, LETA. Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Rīgas "Dinamo" prezidents Viesturs Koziols plāno, ka pēc 2-3 gadiem biļetes uz komandas spēlēm maksās līdz 50 eiro (35 latiem).

"Lai "Dinamo" būtu biznesa projekts, katrā spēlē apmeklētībai jābūt vismaz 75%-80% un biļešu cenai jābūt no 20 līdz 40 latiem. Mums ir piedāvājums noorganizēt spēli ar kādu no NHL (Nacionālās hokeja līgas) klubiem," intervijā Koziolu citē laikraksts "Diena". "Parēķinājām - lai izietu pa nullēm, biļešu cenai jābūt no 30 līdz 50 eiro (21 līdz 35 lati). Tāda cena pēc 2-3 gadiem varētu būt uz "Dinamo" spēlēm."

Tāpat Rīgas kluba vadība plāno palielināt ienākumus ar suvenīru tirdzniecību, lai gan šajā jomā viņi jau tagad esot čempioni. "Agrāk jāsāk strādāt ar sponsoriem. Vēl vienam ienākumu avotam vajadzētu būt no televīzijas translācijām."

"Komandas budžets veidojas no sponsoru un reklāmas naudas. Tā bija mūsu lielākā ieņēmumu daļa," Koziols izteicās, ka kopumā pirmajā sezonā ar budžetu strādāts ļoti sekmīgi. "Ja nebūtu līguma ar "Itera Latvija", mēs nevarētu runāt par šāda līmeņa hokeju Latvijā. Sponsori, barteri un atbalstītāji mūsu kasē iepludināja 600 000 latu, kas nebūt nav slikti."

"Protams, mūsu plāni bija lielāki, bet bijām arī uzvilkuši rozā brilles. Ar mārketinga direktoru Mārtiņu Kalniņu esam tikušies ar 150 kompānijām vai grupējumiem un runājuši par atbalstu "Dinamo". Mūsu kļūda bija, ka iesākumā pieprasījām pārāk lielu summu," atklāja "Dinamo" komandas prezidents. "Vēl ir biļešu sadaļa. Šajā lauciņā esam KHL čempioni. Pēc pēdējiem datiem, no biļetēm esam iekasējuši 1,3 miljonus latu."

Jau ziņots, ka pirmajā KHL sezonā "Dinamo" komanda ieņēma desmito vietu regulārajā čempionātā, bet astotdaļfināla sērijā ar rezultātu 0-3 atzina Maskavas "Dinamo" vienības pārākumu.

Citi šobrīd lasa

Man rētas kā sunim dzīst. Olga Dreģe atklāti par jaunajiem likteņa triecieniem
Būs patīkamas pārmaiņas - horoskops visām zodiaka zīmēm no 8.03. līdz 14.03.
Pasaules čempionāts slēpošanā vīriešiem noslēdzas ar krievu spīdekļa asarām, drāmu un Putina uzmanību 1
Pievienot komentāru

"Операция длилась 7 часов": похудевшему юмористу Александру Морозову удалили лишнюю кожу

Драма на шоу "Маска": Азиза разочаровалась в жюри и со слезами покинула студию