2009. gada 26. aprīlis, 20:11

Hosas gūtie vārti nepalīdz Slovākijai pieveikt Baltkrieviju

Cīrihe, 26.apr., LETA. Pasaules hokeja čempionāta A apakšgrupas otrās kārtas spēlē svētdien vārtus guva Rīgas "Dinamo" uzbrucējs Marsels Hosa, tomēr viņa pārstāvētā Slovākijas valstsvienība turpina startēt nesekmīgi un ar rezultātu 1:2 (0:0, 0:1, 1:0, 0:0, 0:1) pēcspēles metienu sērijā piekāpās Baltkrievijai.

Baltkrievi vadībā izvirzījās mača 34.minūtē, kad precīzi meta baltkrievs Andrejs Štass, bet 58.minūtē Hosa rezultātu izlīdzināja un nodrošināja savai komandai vienu punktu. Pagarinājumā rezultāts nemainījās, bet pēcspēles metienos izšķirošo precīzo metienu izpildīja baltkrievs Oļegs Antoņenko.

Jau ziņots, ka pirmās kārtas spēlēs Baltkrievija ar 1:6 piekāpās Kanādai, bet Slovākija tikai mača izskaņā ar 4:3 pieveica Ungārijas valstsvienību, kura pērn triumfēja pirmās divīzijas turnīrā un pēc 75 gadu pārtraukuma atgriezās hokeja elites grupā. Izšķirošos vārtus Slovākija guva tikai 13 sekundes pirms mača pamatlaika beigām, kad otros vārtus šajā spēlē guva Ļubošs Bartečko.

Slovākijas izlase nesekmīgi startē jau otro pasaules čempionātu pēc kārtas. Pagājušajā gadā slovāki apakšgrupu turnīrā ieņēma pēdējo, ceturto vietu un tai nācās spēlēt turnīrā par vietas saglabāšanu augstākajā divīzijā.

Vēl vienā spēlē svētdien Kanāda tiksies ar Ungārijas izlasi.