Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Pirmajā ceturksnī 750 cilvēki Latvijas Bankas reģistrā interesējas par savām saistībam

Sabiedrība
2009. gada 26. maijā 23:00 2009. gada 26. maijā 23:00
 
Latvijas Banka šogad pirmajā ceturksnī apkalpojusi 750 personu, kuras vēlējās saņemt pārskatus par savām saistībām Kredītu reģistrā, liecina Latvijas Bankas publiskotā informācija.

Centrālās bankas speciālisti arī atzīst, ka no 2009.gada 1.janvāra līdz 31.martam saņemti trīs personu iesniegumi par Kredītu reģistrā esošo ziņu precizēšanu. „Iesniegumos aprakstītās situācijas analizētas kopā ar iesaistītajiem dalībniekiem, un secināts, ka visu personu pretenzijas ir pamatotas, tāpēc dalībnieki ziņas labojuši,” uzsvēra Latvijas Bankas speciālisti.

Pirmajā ceturksnī Kredītu reģistra dalībnieki veikuši 833 074 informācijas pieprasījumus, tostarp 76,1% pieprasījumu veikušas bankas, 23,7% - banku meitassabiedrības un 0,2% - krājaizdevu sabiedrības un apdrošinātāji.

Marta beigās Kredītu reģistrā bija 108 dalībnieki, tostarp 22 bankas un piecas ārvalstu banku filiāles, 22 banku meitassabiedrības (līzinga un faktoringa sabiedrības), 23 apdrošinātāji, 35 krājaizdevu sabiedrības un Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju birojs (LTAB). Kredītu reģistra dalībnieki darbam ar Kredītu reģistru pilnvarojuši 919 lietotājus.

BNS

Citi šobrīd lasa

Krievijas prezidents Vladimirs Putins Aglonā piedalījies mistiskā pīļu slepkavošanas rituālā 7
Gobzema rīkotajā protestā pret likumprojektu par nevakcinēto darbinieku atlaišanu ieradušies vairāk nekā tūkstotis iedzīvotāju. VIDEO 31
FOTO: Latvijā sagaidīts Tokijas olimpisko spēļu bronzas medaļu izcīnījušais svarcēlājs Plēsnieks
Pievienot komentāru

"Полторта на голове Пугачевой": Галкин показал, как отметил день рождения старшего брата

Падение выброшенного из окна отцом ребенка попало на видео