Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Bijusī ministre Baiba Rozentāle iestājusies „Saskaņas centrā” 105

Politika
2011. gada 23. septembrī 09:17 2011. gada 23. septembrī 09:17
Bijusī Tautas partijas biedre un veselības ministre Baiba Rozentāle īsi pirms Saeimas ārkārtas vēlēšanām iestājusies "Saskaņas centrā" ietilpstošajā partijā "Saskaņa".

Kā raksta „Latvijas Avīze” (LA), Saeimas frakcijas vadītājs Jānis Urbanovičs un SC Rīgas nodaļas vadītājs Sergejs Mirskis bija kaut kur padzirdējuši, ka Rozentāle pēc TP norieta izvēlējusies viņu pārstāvēto partiju. Pēc noskaidrošanas viņš šo faktu apstiprinājis.

Rozentāle iestāšanos SC nevēloties komentēt, jo izsakoties tikai par profesionāliem darba jautājumiem, nevis politiku. "Bet partijā jau nestājas, lai izklaidētos ārpus darba laika," bijis vienīgais viņas komentārs par partijas izvēli. Viņasprāt, piederība partijai, kurai ir iespējas nokļūt valdošajā koalīcijā, tomēr nodrošina zināmu aizmuguri.

Urbanovičs LA apgalvojis, ka "Rozentāle nebūs veselības ministre. Kandidāts mums ir izraudzīts, bet pagaidām neatklāšu." Neoficiāli zināms, ka tas varētu būt Rīgas domes Veselības pārvaldes padomnieks Uldis Līkops, kurš zaudēja labi apmaksāto Sabiedrības veselības aģentūras vadītāja darbu, kad pie varas ministrijā nāca Rozentāle. Viņas vadībā šī aģentūra tika likvidēta, pievienojot atsevišķas struktūras citām iestādēm.

Līkops sacīja, ka Rozentāles iestāšanās partijā viņam esot pirmā dzirdēšana. Bet uz jautājumu par iespējamo kandidēšanu veselības ministra amatā atbildēja, ka par to esot jēga runāt tikai tad, ja SC būs tas gods atrasties koalīcijā. Tad jāatmet visas ambīcijas vienam pret otru, jāvienojas, kas veselības aprūpē darāms.

SC savā programmā ir apņēmies pārskatīt jautājumu par slimnīcu slēgšanu, attīstīt ģimenes ārstu tīklu, paplašināt valsts apmaksāto medikamentu sarakstu un veicināt lētāku medikamentu pārdošanu pacientiem.

LETA/ Foto: Ieva Čīka/ LETA

Citi šobrīd lasa

Liene Grava par izskatu un pucēšanos: "Sievietei ir jānotic, ka viņa ir skaista"
Ziemas košums: visi adījumi ir jaunās sezonas modes tendence
Hercogiene Megana iziet sabiedrībā, rotājusies ar princeses Diānas rokassprādzi
Skatīt visus komentārus

Пугачева не пришла и телефоны вместо закусок: Игорь Николаев скромно отметил день рождения

"А согреет меня горячий поцелуй любимого": Волочкова в мини-купальнике окунулась в ледяную купель