Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

14 gadus vecs puisis nozadzis automašīnu, divus motociklus, motorolleru un velosipēdu

112
2011. gada 27. septembrī 12:55 2011. gada 27. septembrī 12:55
 
Aizdomās par automašīnas, divu motociklu, motorollera un velosipēda zādzību, kā arī riteņa nolaupīšanu Valsts policija (VP) aizturējusi kādu 14 gadus vecu zēnu, kurš vasaras laikā noziegumus veicis Bulduros un Dzintaros.

VP Rīgas reģiona pārvaldes preses pārstāvis Toms Sadovskis pastāstīja, ka 14 gadus vecs puisis tika aizturēts par motocikla zādzību. Turpinot izmeklēšanu, atklājās, ka pusaudzis vasaras laikā nozadzis vēl vienu motociklu un motorolleru, velosipēdu, automašīnu "Volkswagen Passat", kā arī kādam nepilngadīgam jaunietim nolaupījis velosipēdu.

Saistībā ar notikušo sākts kriminālprocess par zādzībām un laupīšanu un puisim kā drošības līdzeklis piemērots apcietinājums.

Noskaidrots, ka zādzības viņš, galvenokārt, veicis lai izklaidētos. Ar zagtajiem transportlīdzekļiem puisis vizinājies Jūrmalā, turpat dažus bija pametis, bet citus pārvietoja uz sev zināmām vietām. Lielākā daļa no minētām mantām ir atgūta, bet nolaupīto velosipēdu, kuru puisis pārdeva, policija turpina meklēt.

Kā norādīja VP pārstāvis, aizturētais pusaudzis dzīvo bērnunamā, un viņam ir nosliece uz klaiņošanu - jau iepriekš puisis bija bēdzis no bērnunama.

LETA

Citi šobrīd lasa

TEKSTA TIEŠRAIDE. Krievijas iebrukums Ukrainā; okupanti pastiprinājuši karakuģu grupējumu Melnajā jūrā 19
Jūras dzīvnieku pētnieki visā Eiropā apbrīno Liepājas pludmalē redzēto valzirgu un pareģo viņa nākotni 3
Pievienot komentāru