Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Nākamnedēļ Azerbaidžānā atklās Latvijas dienas

Nākamnedēļ Azerbaidžānā atklās Latvijas dienas

Sabiedrība
2011. gada 12. novembrī 02:34 2011. gada 12. novembrī 02:34
 
Latvijas dienās Azerbaidžānā no 14.novembra līdz 12.decembrim vietējos lielveikalos būs izvietoti stendi ar Latvijas pārtikas produktiem, tiks demonstrēta režisora Jāņa Streiča filma un notiks koncerts ar mūziķa Intara Busuļa uzstāšanos, informēja Ārlietu ministrijā.

Atklāšanā piedalīsies Latvijas ekonomikas ministrs Daniels Pavļuts, Latvijas vēstnieks Azerbaidžānā Hardijs Baumanis un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras direktors Andris Ozols.

Vizītes laikā Azerbaidžānā Pavļutam ir plānotas tikšanās ar Azerbaidžānas prezidentu Ilhamu Alijevu, ekonomiskās attīstības ministru, transporta ministru un ārkārtējo situāciju ministru.

Pasākuma "Latvijas dienas Azerbaidžānā" laikā 12 vietējos lielveikalos būs stendi ar Latvijas pārtikas produktiem, kur būs pārstāvētas gan piena, gan gaļas, gan zivju, gan alkohola ražotāju apakšnozares.

Latvijas dienu atklāšanas pasākumā, kas vienlaikus būs arī Latvijas proklamēšanas gadadienas pieņemšanas pasākums un kurā piedalīsies 250 pārstāvji no Azerbaidžānas uzņēmēju sabiedrības, latviešu kopienas Azerbaidžānā, diplomātiskā korpusa, kā arī atsevišķi uzņēmēji no Latvijas, kas speciāli ieradīsies uz Latvijas dienām, tiks demonstrētas Latvijas modes dizaineru kolekcijas, kā arī restorāna "Kaļķu vārti" pavāri un bāra "B Bārs" bārmeņi rādīs savas profesionālās prasmes.

Latvijas dienu laikā tiks demonstrēta Streiča filma "Rūdolfa mantojums", atklātas fotoizstāde "Latvija no putna lidojuma" un Latvijas mākslinieka Andra Vītoliņa gleznu izstāde. Latvijas dienu Azerbaidžānā nobeigumā solokoncertu Baku "Mugham Center" sniegs Busulis.

Latvijas dienas Azerbaidžānā rīko Latvijas vēstniecība Azerbaidžānā ciešā sadarbībā ar LIAA.

LETA

Citi šobrīd lasa

"Tā ir zīme!" Putina ziemas pelde zilās apakšbiksēs "uzspridzina" tviteri 10
Slēpotāji publicē šausminošus attēlus no sacensībām ekstrēmos apstākļos; divi varētu pat zaudēt pirkstus
Biedējoši kadri no bērnu novērošanas kameras pierāda, kāpēc mazuļa gultiņā nevajadzētu atstāt neko lieku 1
Pievienot komentāru

Герцогиня Меган обратилась к британскому судье с требованием

Филипп Киркоров намерен судиться с Литвой, запретившей ему въезд