Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Deputāts Dombrava kļuvis par tēti. Apsveicam!

Sabiedrība
2011. gada 21. decembrī 15:34 2011. gada 21. decembrī 15:34
 
Naktī uz trešdienu par vecākiem kļuvuši Saeimas deputāts Jānis Dombrava (23) un viņa sieva Ieva Dombrava (21) – pasaulē nākusi viņu pirmdzimtā, meitiņa Elza.

Dombravu pāris apprecējās, ievērojot tautiskās tradīcijas. Nu vairāk nekā četrus mēnešus pēc kāzām, Ziemassvētku priekšvakarā, viņi kļuvuši par vecākiem.

„Viss ir kārtībā, meitiņa ir sveika un vesela,” Kasjauns.lv teic Jānis Dombrava. Deputāts un Latvijas Universitātes studente Ieva, tobrīd vēl Bērziņa, apprecējās šovasar skaistās, latviskās kāzās. Par vedējiem bija Dombravas partijas un frakcijas kolēģis, Nacionālās apvienības līdzpriekšsēdētājs Raivis Dzintars ar kundzi.

Jaunais pāris mija Nameja gredzenus, darinātus no zelta, precību pirmajā daļā līgava bija tērpta kāzu kleitā un līgavainis uzvalkā, bet pēc tam – Vidzemes tautastērpos.

Dombravas iepazinās pērn februārī, veidojot „Visu Latvijai!” jauniešu atbalsta grupu Latvijas Universitātes Vēstures un filozofijas fakultātē, kur studē Ieva, viņiem abiem ir līdzīgs skats uz dzīvi. Pagājušā gada augustā Jānis Ievu bildināja.

Māris Puķītis/Foto: Kaspars Ūdris

Citi šobrīd lasa

TEKSTA TIEŠRAIDE. Krievijas iebrukums Ukrainā; vairāk nekā mēnesi pēc Lisičanskas ieņemšanas, krievi spējuši pavirzīties tikai 10 kilometrus uz priekšu 9
"Kabajeva pilda zināmu uzdevumu." Opozicionārs kliedē mītu par Putina mīļāko un viņas bērniem
FOTO: skatītāji ierodas uz Igo dzimšanas dienas koncertu Dzintaru koncertzālē
Pievienot komentāru