Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Deputāts Dombrava kļuvis par tēti. Apsveicam! 64

Sabiedrība
2011. gada 21. decembrī 15:34 2011. gada 21. decembrī 15:34
Naktī uz trešdienu par vecākiem kļuvuši Saeimas deputāts Jānis Dombrava (23) un viņa sieva Ieva Dombrava (21) – pasaulē nākusi viņu pirmdzimtā, meitiņa Elza.

Dombravu pāris apprecējās, ievērojot tautiskās tradīcijas. Nu vairāk nekā četrus mēnešus pēc kāzām, Ziemassvētku priekšvakarā, viņi kļuvuši par vecākiem.

„Viss ir kārtībā, meitiņa ir sveika un vesela,” Kasjauns.lv teic Jānis Dombrava. Deputāts un Latvijas Universitātes studente Ieva, tobrīd vēl Bērziņa, apprecējās šovasar skaistās, latviskās kāzās. Par vedējiem bija Dombravas partijas un frakcijas kolēģis, Nacionālās apvienības līdzpriekšsēdētājs Raivis Dzintars ar kundzi.

Jaunais pāris mija Nameja gredzenus, darinātus no zelta, precību pirmajā daļā līgava bija tērpta kāzu kleitā un līgavainis uzvalkā, bet pēc tam – Vidzemes tautastērpos.

Dombravas iepazinās pērn februārī, veidojot „Visu Latvijai!” jauniešu atbalsta grupu Latvijas Universitātes Vēstures un filozofijas fakultātē, kur studē Ieva, viņiem abiem ir līdzīgs skats uz dzīvi. Pagājušā gada augustā Jānis Ievu bildināja.

Māris Puķītis/Foto: Kaspars Ūdris

Citi šobrīd lasa

Pasauli aizkustina akla spāņu sērfotāja, kura var tikai iztēloties, kā izskatās jūra
Ātrā mode: lētais darbaspēks ražo vairāk, nekā cilvēki pērk un novalkā 4
Nosaukti ēdieni, kuri rada vislielāko atkarību 2
Skatīt visus komentārus

"Обходит по развитию сверстников": дочь Филиппа Киркорова поступила в первый класс в середине учебного года

«Он же не отвалится!»: хейтеры герцогини Меган смеются над ее привычкой придерживать беременный живот