Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Diriģents Platpers uzskata, ka prettiesiski atbrīvots no kora vadītāja amata 35

Kultūra
2012. gada 28. februārī 11:43 2012. gada 28. februārī 11:43
Diriģents Arvīds Platpers uzskata, ka Ķekavas dome (ĶD) viņu prettiesiski atbrīvojusi no kora "Ķekava" mākslinieciskā vadītāja amata. Viņš 27. februārī saņēmis rīkojumu, ka amats jau 14. februārī likvidēts.

"Uzteikums ir ne tikai juridiski nekorekti noformēts bez atsaucēm uz normatīvajiem aktiem, ar atpakaļ ejošu datumu, bet ir arī cilvēcīgi nekorekts,” saka diriģents Arvīds Platpers.

Vīru kora "Ķekava" mākslinieciskais vadītājs Arvīds Platpers pirmdien, 27.februārī, saņēma vēstuli no Ķekavas novada kultūras aģentūras (ĶNKA) vadītāja Artūra Ancāna, ka šā gada 14.februārī ir likvidēts kora mākslinieciskā vadītāja amats. No ĶNKA vadītāja parakstītā rīkojuma izriet, ka Platpers amatu ir zaudējis no 15.februāra, pastāstīja informēja domes deputāts Ilgonis Leišavnieks.

"Uzteikums ir ne tikai juridiski nekorekti noformēts bez atsaucēm uz normatīvajiem aktiem, ar atpakaļ ejošu datumu, bet arī cilvēcīgi ir nekorekti mākslinieciskā kolektīva vadītājam paziņot, ka jau gandrīz divas nedēļas esmu atbrīvots no kora vadīšanas. Korim ir līgumi par uzstāšanos jau vairākus mēnešus uz priekšu," norādīja Platpers.

Rīkojumu viņš ir pārsūdzējis Ķekavas novada domes priekšsēdētājam, kurš var to var atcelt. Platpers arī neizslēdza vēršanos tiesā.

Savukārt Ancāns paskaidroja, ka Platpers no amata nav atbrīvots. Ar Platperu, tāpat kā citiem māksliniecisko kolektīvu vadītājiem, ir pārtrauktas darba attiecības, lai slēgtu vadības līgumu, kas paredzētu sadarbības attiecības starp ĶD un diriģentu.

"2012.gada 20.februārī Platpera kungam ir nosūtīts darba uzteikums, atbilstoši kura darba attiecības ar viņu tiek pārtrauktas mēnesi pēc uzteikuma saņemšanas. Taču 27.februārī diriģentam nosūtīts priekšlikums noslēgt uzņēmuma līgumu," sacīja Ancāns.


BNS/ Foto: Edijs Pālens/ LETA

Citi šobrīd lasa

Andris Keišs: "Sports mūsdienu vīrietim ir tas pats, kas agrāk iet uz garāžu moskviču skrūvēt"
Kāpēc gaļu labāk aizstāt ar zivīm, bet izvairīties no tunča? 2
Vienīgais zināmais gadījums pasaulē: lietuviešu mediķi palīdz izdzīvot meitenītei, kura piedzimstot svēra 350 gramus 2
Skatīt visus komentārus

"Так можно умереть или заболеть": Анастасия Волочкова шокировала своим скудным рационом

«Покажи голую грудь»: Дженнифер Лопез заявила о сексуальных домогательствах режиссера