Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Zviedrijas grupa „Northern Upbeat” pārsteidz Centrāltirgu. FOTO

Runā Rīga
2012. gada 7. maijā 10:08 2012. gada 7. maijā 10:08
 
Nedēļas nogalē Rīgas Centrāltirgu pieskandināja lielisks koncerts, kurā uzstājās soulmūzikas zviedru grupa "Northern Upbeat" un pašmāju stepa dejotāji „Soul Tap”. Koncerta laikā skatītāji varēja baudīt gan dejas, gan muzikālu priekšnesumu.

Rīgas Centrāltirgu nedēļas nogalē pieskandināja lielisks zviedru grupas „Northern Upbeat” koncerts.

Kā Kasjauns.lv informēja RPAS „Rīgas Centrāltirgus” mārketinga un komunikāciju vadītājs Ivars Jakovels, turpinot kultūras apmaiņas programmu ar Zviedrijas kultūras darbiniekiem, Centrāltirgus rīkoja Norčēpingas soulmūzikas grupas „Northern Upbeat” un Rīgas deju grupas „Soul Tap” koncertu Nēģu ielas laukumā, iepriecinot pircējus un pārdevējus. Koncerta laikā ikviens Centrāltirgus pircējs ieguva daudz pozitīvu emociju, klausoties, dziedot un dejojot līdzi.

Pasākumā stepa dejas demonstrēja deju grupa  „Soul Tap”, kas ar dejām nodarbojas kopš 2008. gada. Deju kolektīvs „Soul Tap & Friends” ar saviem priekšnesumiem ir piedalījies gan ikgadējā festivālā „Staro Rīga” ,gan „Rīga Fashion week”.

„Northern Upbeat” ir zviedru grupa no Norčēpingas, kas ir izveidota 2007. gadā. Tās dalībnieki ir apvienojušies, lai dalītos savā soulmūzikas mīlestībā ar citiem ļaudīm. Kopš grupas pirmsākumiem tā jau  ir spēlējusi vairākos desmitos nozīmīgos mūzikas pasākumos Zviedrijā, kā arī tādos mūzikas festivālos „Munken In The Park” un  „Bangers ’n’ Mash”.

Sadarbībā ar Zviedrijas kultūras darbiniekiem svētdien, 13. maijā, Centrāltirgū viesosies kaimiņvalsts koru kruīza vairāk nekā 120 dalībnieki, kuri piedziedās visus tirgus paviljonus.

Kasjauns.lv/ publicitātes foto

Sadarbībā ar Rīgas pašvaldību

Citi šobrīd lasa

Pasaulē populāri sportisti, kas "iznākuši no skapja" 5
Latvijas novadu cīņas: "Deviņvīri" testē, kādu alu izvēlēties Jāņu galdam 1
"Sacīšu zirga" pilnīga kontrole un izmantošana: Britnija Spīrsa gadiem pret savu gribu bijusi tēva aizbildniecībā
Pievienot komentāru

"За что ее жалеть? Борзая баба": зрители не прониклись откровениями экс-жены Аршавина 2

Агата Муцениеце в мини-шортах и тонкой майке подразнила округлым бюстом