Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Divas Saeimas deputātes plāno doties bērnu kopšanas atvaļinājumā 1

Politika
2013. gada 7. janvārī 17:03 2013. gada 7. janvārī 17:03
Saeimas deputāte Inga Bite (RP) līdz marta beigām plāno doties bērna kopšanas atvaļinājumā, savukārt deputāte Dana Reizniece-Ozola (ZZS) plāno nolikt mandātu uz dzemdību un daļēju bērnu kopšanas atvaļinājuma laiku.

Kā liecina Bites iesniegums Saeimas Prezidijam, viņa lūdz piešķirt viņai bērna kopšanas atvaļinājumu no 9.janvāra līdz 31.martam.

Savukārt Reizniece-Ozola iesniegumā norāda, ka vēlas nolikt deputātes mandātu uz dzemdību un daļēju bērnu kopšanas atvaļinājuma laiku.

Kā ziņots, Bitei pērn 31.martā piedzima meitiņa. Bite sākotnēji pēcdzemdību atvaļinājumā nedevās un drīz atgriezās Saeimā. Vēlāk, jūnija sākumā, Reformu partijas preses sekretāres Daigas Holmas izplatītajā paziņojumā bija teikts, ka Bite ģimenes apstākļu dēļ nolēmusi atteikties no Saeimas priekšsēdētājas biedres amata un līdz 5.jūlijam atradīsies pēcdzemdību atvaļinājumā.

Bite gan vēlāk sacīja, ka iecere nomainīt viņu Saeimas priekšsēdētājas biedres amatā esot bijusi nevis pašas deputātes, bet gan Reformu partijas iniciatīva.

Savukārt deputāte Reizniece-Ozola gaida ceturto bērniņu. Iepriekš, dienu pirms 11.Saeimas vēlēšanām, Reizniecei-Ozolai piedzima meitiņa. Politiķe tika ievēlēta jaunajā Saeimā kā pirmā no ZZS saraksta Kurzemes vēlēšanu apgabalā. Deputātes mandātu Reizniecei-Ozolai Saeima atjaunoja pērn martā.

LETA

Citi šobrīd lasa

Beidzot atklāts nāves iemesls jauniešiem, kuri vienlaikus nomira uz "Tallink" prāmja
Pārstāj lietot šos četrus produktus - un diētas tev vairs nebūs vajadzīgas 4
Vienīgais zināmais gadījums pasaulē: lietuviešu mediķi palīdz izdzīvot meitenītei, kura piedzimstot svēra 350 gramus 2
Pievienot komentāru

"Так можно умереть или заболеть": Анастасия Волочкова шокировала своим скудным рационом

«Покажи голую грудь»: Дженнифер Лопез заявила о сексуальных домогательствах режиссера