Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Apledojuma dēļ braukšana apgrūtināta daudzviet Latgalē un Vidzemē

Sabiedrība
2013. gada 10. februārī 09:49 2013. gada 10. februārī 09:49
 
Sniega un apledojuma dēļ šorīt braukšanas apstākļi apgrūtināti uz valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem Latgalē un vietām Vidzemē, liecina Latvijas Valsts ceļu operatīvā informācija.

Rīgas apkārtnē, kā arī Ventspils, Liepājas, Jelgavas un Bauskas virzienos braukšanas apstākļi ir apmierinoši.

Savukārt Daugavpils virzienā apgrūtināti braukšanas apstākļi posmos Ogre - Pāternieki, kā arī uz autoceļiem Jēkabpils - Terehova, Grebņeva - Medumi, Daugavpils un Rēzeknes apvedceļiem, jo tur autoceļi ir sniegoti un veidojas apledojums.

Ainažu virzienā apgrūtināta braukšana ir no Berģiem līdz Bīriņu pagriezienam. Valmieras virzienā sniegs un apledojuma veidošanās apgrūtina braukšanas apstākļus posmā Murjāņi - Braslas tilts. Veclaicenes virzienā apgrūtināti braukšanas apstākļi posmā Rīga - Līgatne.

Pa reģionālajiem autoceļiem apgrūtināti braukšanas apstākļi ir Balvu, Jēkabpils, Krāslavas, Ludzas, Preiļu, Rēzeknes, Daugavpils, Alūksnes, Gulbenes, Valmieras, Ogres, Aizkraukles un Rīgas apkaimēs.

Pa vietējiem ceļiem apgrūtināti braukšanas apstākļi visā Latvijā.

LETA

Citi šobrīd lasa

TEKSTA TIEŠRAIDE. Krievijas iebrukums Ukrainā; okupanti apšaudījuši Harkivu ar kasešu munīciju, daļa lādiņu neuzsprāga 8
Karalienes ignorētā Meganas Mārklas dzimšanas diena ir "vērā ņemama", uzskata eksperts
FOTO: tā Andrejostas kvartālā Aminata priecēja savus fanus ar solokoncertu 1
Pievienot komentāru