Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Izveidots Latvijas lauku kopienu parlaments

Politika
2013. gada 8. jūnijā 22:32 2013. gada 8. jūnijā 22:32
 
Sestdien Preiļos izveidots Latvijas lauku kopienu parlaments, aģentūrai BNS pavēstīja Latvijas Lauku foruma birojs.

1.Latvijas lauku kopienu parlamenta darbā piedalījās aptuveni 190 lauku kopienu aktīvistu un atbalstītāju no visiem Latvijas reģioniem, kuri pauda dažādus redzējumus par lauku kopienām un lauku telpas perspektīvu. Tika uzsvērts, ka vietējie ļaudis vislabāk zina, kas nepieciešams viņu kopienai – ciemam, mazpilsētai, tomēr dažkārt pietrūkst spēka ieraudzīt resursus, kuri palīdz pūlim pārtapt par komandu.

Pasākumā ir tapis rīcības plāns, kas paredz kopienu, pašvaldību, ministriju un Saeimas vienotu rīcību turpmākos divus gadus.

Lauku kopienu parlamentā izveidotā darba grupa, balstoties uz kopienu parlamenta dalībnieku izvirzītajiem priekšlikumiem, precizēs rīcības programmu turpmākajiem diviem gadiem un publiskos ieinteresētajām pusēm ar aicinājumu līdzdarboties rīcības plāna īstenošanā. Savukārt lauku kopienu parlamenta padome reizi pusgadā izvērtēs rīcības plāna ieviešanas progresu, gatavojoties 2.Latvijas lauku kopienu parlamentam 2015.gadā.

BNS

Citi šobrīd lasa

Dzērājšoferis izdzīvo baisā avārijā un satraucas par aifonu 9
Elitārā šampanieša neglītā puse – veids, kā ievāc tam paredzētās vīnogas 2
Vai puiša sānsolis ir pieķerts? Rīgas ielās manīts apķēpāts auto ar uzrakstu: "Marek, es ceru, ka viņa bija tā vērta" 1
Pievienot komentāru

"Обеднели богачи": мужа Кристины Орбакайте подняли на смех в Сети

"Она увидела это маленькое личико и так обрадовалась...": роженица умерла из-за коронавируса после появления на свет близнецов