Sabiedrība

Motokrosa braucējam Sabulim kritiens un 23.vieta Eiropas čempionāta Ķeguma posmā

Latvijas jaunais motokrosists Kārlis Sabulis svētdien piedzīvoja kritienu sacensību sākumā un finišēja vien 23.pozīcijā Eiropas čempionāta (EMX) ceturtā posma 250 kubikcentimetru klasē, kas risinās Ķegumā.

Motokrosa braucējam Sabulim kritiens un 23.vieta E...

Sabulis krita jau pašā sacensības sākumā, kā rezultātā atkrita līdz braucēju astes galam, taču, noslēdzot sacensības, viņš starp 39 startējušajiem sportistiem finišēja 23.vietā, pie punktiem netiekot.

Tomēr par augsto potenciālu liecina Sabuļa labākais apļa laiks - viena minūte un 58,410 sekundes, kas bija 13.ātrākais starp visiem braucējiem.

Kā ziņots, sestdien latviešu motokrosists kvalifikācijā izcīnīja augsto otro vietu.

Tā kā Sabulis pie punktiem netika, viņš ar iekrātajiem 15 punktiem no 13.vietas kopvērtējumā atkritis par divām pozīcijām. Tiesa, braucējs no četriem posmiem piedalījies vien divos.

Nākamais Eiropas čempionāta posms norisināsies nākamajā nedēļas nogalē Somijā.

Jau vēstīts, ka pirms nedēļas Sabulis startēja arī Zviedrijas posmā, kurā izcīnīja sesto vietu.