Ēriks Vītols tiek atzīts par labāko spēlētāju Somijas virslīgas mačā
Latvijas hokeja izlases kandidāts Ēriks Vītols aizvadījis lielisku spēli Somijas čempionātā un sekmējis savas komandas panākumu.

Latvijas vārtsargs Ēriks Vītols sestdien Somijas augstākās hokeja līgas mačā atvairīja 27 pretinieku metienus un palīdzēja viņa un Mika Tumānova pārstāvētā Jiveskiles JYP izcīnīt panākumu pēcspēles metienu sērijā.

Ēriks Vītols tiek atzīts par labāko spēlētāju Somi...

Jiveskiles vienība izbraukumā ar 2:1 (0:1, 1;0, 0:0, 0:0, 1:0) pārspēja Lahti "Pelicans". Vītols tika galā ar 27 metieniem, atvairot 96,43% raidījumu, un tika atzīts par mača labāko spēlētāju. Tumānovs šajā mačā palika ārpus sastāva.

Latvijas vārtsargu mājinieki pamatlaikā pārspēja tikai vienu reizi, kad piektajā minūtē JYP vārtos ripu raidīja Jonass Enlunds. Viesi izlīdzināja rezultātu otrajā periodā, precīzam esot Jesem Pulkinenam.  Pēcspēles metienu sērijā Jiveskiles vienībai uzvaru atnesa Valteri Ojantakanens, kurš divas reizes pārspēja pretinieku vārtsargu, kamēr Vītols tika galā ar trijiem no četriem mājinieku metieniem.

JYP ar 18 punktiem punktiem 16 spēlēs ieņem 15. vietu 16 komandu čempionātā. Iepriekšējā sezonā Somijas virslīgā uzvarēja Tamperes "Tappara", kas finālsērijā ar 4-1 pieveica Lahti "Pelicans".