Bogdanovičs Ķīnas velobrauciena pēdējā posmā ierindojas 50.vietā
Māris Bogdanovičs kopvērtējumā ierindojās 23. pozīcijā.

Latvijas riteņbraucējs Māris Bogdanovičs svētdien Ķīnā notiekošajā "Tour of Taihu Lake" (UCI kat.2.Pro) piektajā posmā ierindojās 50. vietā un kopvērtējumā velobraucienu noslēdza 23. pozīcijā.

Bogdanovičs Ķīnas velobrauciena pēdējā posmā ierin...

Svētdien noslēdzošajā no pieciem posmiem riteņbraucēji mēroja 114 kilometrus līdzenumā. 11 sportistu sprintā pirms finiša līnijas ātrākais izrādījās nīderlandietis Jelte Krijnsens ("Parkhotel Valkenburg"), kuram otrajā vietā sekoja polis Marcins Budzinskis ("Mazowsze Serce Polski"), bet trešais finiša līniju šķērsoja igaunis Karls Patriks Lauks ("Huansheng-SCOM-Taishan").

Vadošie riteņbraucēji distanci veica divās stundās 33 minūtēs un 17 sekundēs. Bogdanovičs atpalika 23 sekundes, bet viņa komandas biedrs "Hengxiang" vienībā Andris Vosekalns nefinišēja.

Kopvērtējumā pirmo vietu izcīnīja pēdējā posma uzvarētājs Krijnsens, otro vietu, zaudējot astoņas sekundes, ieņēma Budzinskis, bet kolumbietis Vilmars Paredess ("Medellin - EPM") piekāpās desmit sekundes un noslēdza pirmo trijnieku. Bogdanovičs piekāpās nīderlandietim 36 sekundes un kopvērtējumā noslēdza velobraucienu 23.vietā, nopelnot piecus UCI ranga punktus. Pērn šajā velobraucienā uzvarēja brits Džordžs Džeksons, Bogdanovičs ierindojās 20., Mārtiņš Pluto - 36., bet Vosekalns - 53.vietā. Sprinteru vērtējumā Bogdanovičs ieņēma 11.vietu.