RFS futbolistēm pārliecinošs zaudējums UEFA Čempionu līgas pirmās kārtas pusfinālā
RFS futbolistes sestdien spēlēs par 3. vietu grupā.
2024. gada 4. septembrī, 15:27

Latvijas čempionvienība sieviešu futbolā RFS trešdien Budapeštā UEFA Čempionu līgas pirmās kārtas pusfināla mačā ar rezultātu 0:5 (0:3) zaudēja Poltavas "Vorskla" komandai no Ukrainas.

RFS futbolistēm pārliecinošs zaudējums UEFA Čempio...

Sestdien mačā par trešo vietu šajā grupā RFS tiksies ar Budapeštas "Ferencvaros" un Tallinas "Flora" pāra zaudētāju.

Spēles devītajā minūtē pretinieces vadībā izvirzīja Olga Osipjana un pāris minūtes vēlāk 2:0 panāca Viktorija Radionova, bet puslaika beigās trešos vārtus guva Katerina Korsuna. Mača 75. un 82 .minūtē Radionova un Korsuna izcēlās pa vēl vienai reizei un nodrošināja uzvaru ar 5:0.

Otrajā kārtā iekļūst tikai pirmo vietu ieguvējas, kuras turpinās cīņu par kvalificēšanos UEFA Čempionu līgas grupu turnīram.

Pērn, kad turnīrā startēja Latvijas čempionu priekštece SFK "Rīga", Latvijas pārstāves parūpējās par pārsteigumu un pirmās kārtas pusfinālā uzvarēja Šimkentas BIIK no Kazahstānas. Finālā gan nācās piekāpties Lisabonas "Benfica" komandai no Portugāles.