Austrālijas tenisisti Pērss un Ebdens negaidīti izcīna zeltu dubultspēļu sacensībās
Austrālijas tenisisti Džons Pērss un Metjū Ebdens.
2024. gada 3. augustā, 17:28

Austrālijas tenisisti Džons Pērss un Metjū Ebdens sestdien kļuva par Parīzes olimpisko spēļu čempioniem vīriešu dubultspēlēs.

Austrālijas tenisisti Pērss un Ebdens negaidīti iz...

Finālā Austrālijas duets ar rezultātu 6-7 (6:8), 7-6 (7:1), 10:8 pārspēja ar ceturto numuru izsētos amerikāņus Ramu Radžīvu un Ostinu Krajičeku.

Iepriekšējo reizi austrālieši par čempioniem tika kronēti 1996.gadā, kad uzvarēja Tods Vudbridžs un Marks Vudfords.

Bronzas medaļas izcīnīja ar trešo numuru izliktie amerikāņi Teilors Frics un Tomijs Pols, kuri pārspēja čehus Tomāšu Machāču un Adamu Pavlāseku.

Olimpiskās spēles Francijas galvaspilsētā norisināsies līdz 11.augustam, turklāt ne tikai Francijas galvaspilsētā, bet arī 16 citās vietās, ieskaitot Francijas aizjūras teritoriju Franču Polinēziju. Spēļu programmā ir iekļauti 32 sporta veidi, un tiks sadalīti 329 medaļu komplekti.