foto: LETA
Graudiņai/Samoilovai Austrijas "Elite 16" turnīru sāk ar divām uzvarām
Latvijas pludmales volejbolistes Tīna Laura Graudiņa (nr.1, sarkanā tērpā) un Anastasija Samoilova (nr.2, sarkanā tērpā).
Citi sporta veidi
2024. gada 10. jūlijs, 14:32

Graudiņai/Samoilovai Austrijas "Elite 16" turnīru sāk ar divām uzvarām

Sporta nodaļa

Jauns.lv/LETA

Latvijas duets Tīna Graudiņa/Anastasija Samoilova trešdien ar divām uzvarām uzsāka Austrijā notiekošā pludmales volejbola profesionālās tūres (BPT) Vīnes "Elite 16" turnīru, nodrošinot vietu izslēgšanas spēlēs.

Turnīrā ar pirmo numuru izsētās latvietes pirmajā mačā ar 2-0 (21:14, 21:11) pārliecinoši pieveica kvalifikāciju pārvarējušās ar 16.numuru izliktās ukrainietes Marinu Hladunu un Tetjanu Lazarenko.

Grupas otrajā mačā Graudiņa/Samoilova ar 2-1 (15:21, 21:16, 15:13) uzvarēja austrālietes Mariafu Artačo del Solaru un Taliku Klensiju (9.).

Trešajā setā latvietes izvirzījās vadībā ar 12:6, bet turpinājumā Austrālijas duets veica 7:1 izrāvienu panāca neizšķirtu 13:13. Graudiņa un Samoilova atbildēja ar diviem punktiem pēc kārtas, svinot uzvaru visā mačā.

Ceturtdien Latvijas pludmales volejbolistes plkst.13.30 tiksies ar Terēzi Kenonu un Meganu Kraftu (8.) no ASV, kuras uzvarējušas ukrainietes un zaudējušas Austrālijas duetam. Uzvaras gadījumā latvietes ieņems pirmo vietu grupā.

Lai iekļūtu izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā jeb astotdaļfinālā apakšgrupā jāierindojas otrajā vai trešajā vietā, savukārt grupas uzvarētājas uzreiz tiek ceturtdaļfinālā.

"Pro Beach Tour" rangā pirmās ir "Elite 16" sacensības, otrās - "Challenge", trešās - "Futures" sacensības.