Džokovičs pēc uzvaras 5 setos sasniedz "French Open" ceturtdaļfinālu
Serbs Novāks Džokovičs.

Pasaules ranga līderis serbs Novāks Džokovičs pēc piecu setu uzvaras jau 15. reizi karjeras laikā sasniedz Francijas atklātā tenisa čempionātā ceturtdaļfinālu.

Džokovičs pēc uzvaras 5 setos sasniedz "French Ope...

Pasaules ranga līderis par spīti labā ceļa savainojumam ar 6-1, 5-7, 3-6, 7-5, 6-3 pārspēja argentīnieti Fransisko Serundolo (ATP 27.). Uzvara serbam ļāva sasniegt 370. uzvaru "Grand Slam" turnīros un kļūt par līderi šajā rādītājā. Iepriekš viņš rekordu dalīja ar šveicieti Rodžeru Federeru.

"Trīs vai četras reizes biju tuvu zaudējumam šajā mačā," Džokovičs teica pēc spēles, slavējot pretinieku. 37 gadus vecajam Džokovičam otrā seta sākumā bija nepieciešama medicīniskā palīdzība labajam celim, taču viņš otro spēli pēc kārtas spēja uzvarēt piecos setos.

Džokovičs ceturtdaļfinālā spēlēs ar norvēģi Kasperu Rūdu (ATP 7.), kuru viņš uzvarēja pagājušā gada finālā. Rūds astotdaļfinālā ar 7-6 (8:6), 3-6, 6-4, 6-2 pieveica amerikāni Teiloru Fricu (ATP 12.).