Kuruciem ACB ceturtdaļfinālā vajadzēs izšķirošo spēli pret Eirolīgas komandu
Rodions Kurucs.
2024. gada 23. maijs, 10:49

Latvijas basketbolistu Rodiona un Artūra Kurucu pārstāvētajai Mursijas UCAM komandai Spānijas augstākās līgas (ACB) ceturtdaļfinālā vajadzēs sērijas izšķirīgo, trešo spēli.

UCAM trešdien otrajā spēlē mājās ar rezultātu 72:83 (14:23, 22:20, 22:18, 14:22) piekāpās ULEB Eirolīgas klubam "Valencia", kas sērijā līdz divām uzvarām panāca 1-1.

Rodions Kurucs laukumā pavadītajās 22 minūtēs un 48 sekundēs guva četrus punktus, realizējot divus no četriem divpunktu metieniem un netrāpot vienīgo tālmetienu. Viņš arī izcīnīja sešas atlēkušās bumbas, pieļāva divas kļūdas, pārtvēra trīs bumbas, vienreiz pārkāpa noteikumus, tika pie negatīva +/- rādītāja (-9) un iekrāja sešus efektivitātes koeficienta punktus.

Artūrs Kurucs bija pieteikumā, bet laukumā nedevās.

Mursijas komandā 12 punkti un astoņas atlēkušās bumbas bija Dastinam Slevam, bet uzvarētājiem 17 punktus guva Brendons Deivīss.

Mārča Šteinberga pārstāvētā Manrezas "Baxi" sērijā ar 0-2 zaudēja Malagas "Unicaja".

Iepriekšējā sezonā par Spānijas čempionu kļuva "Barcelona", kas finālsērijā ar 3-0 uzvarēja Madrides "Real".