Jonasam astotā vieta Spānijas MXGP posma pirmajā braucienā
Pauls Jonass.
2024. gada 24. marts, 15:42

Latvijas motosportists Pauls Jonass svētdien Spānijā pasaules motokrosa čempionāta otrajā posmā MXGP klasē pirmajā braucienā finišēja astotajā vietā.

"Standing Construct Honda" braucējs Jonass, kurš sestdien kvalifikācijā ierindojās 11.pozīcijā, svētdien jau brauciena sākumā pakāpās uz septīto pozīciju, taču devītajā aplī viņu apsteidza nīderlandietis Glens Koldenhofs, un latvietis saglabāja astoto vietu līdz pat finišam.

Pirmo vietu izcīnīja spānis Horhe Prado ("GasGas"), kurš par 8,4 sekundēm apsteidza slovēni Timu Gajseru ("Honda"), bet labāko trijnieku, atpaliekot nepilnas 11 sekundes, noslēdza Nīderlandes pārstāvis Džefrijs Herlingss (KTM).

Jonass finišu sasniedza par 52,6 sekundēm vēlāk nekā uzvarētājs.

Otrais brauciens paredzēts plkst.17 pēc Latvijas laika.

Iepriekšējā sezonā kopvērtējumā uzvarēja spānis Prado, aiz sevis atstājot Romēnu Fevru un šveicieti Žeremī Sīveru, bet Jonass ar vairākiem savainojumiem ierindojās 19.vietā.