Merzļikins neiziet uz ledus "Blue Jackets" zaudējumā "Red Wings" hokejistiem
Latvijas vārtsargs Elvis Merzļikins.
2024. gada 20. marts, 08:53

Latvijas vārtsargs Elvis Merzļikins otrdien neizgāja uz ledus Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē, kurā viņa pārstāvētā Kolumbusas "Blue Jackets" komanda piedzīvoja zaudējumu.

"Blue Jackets" viesos ar rezultātu 3:4 (2:0, 0:2, 1:1, 0:1) papildlaikā zaudēja Detroitas "Red Wings" komandai, piedzīvojot piekto neveiksmi pēdējos sešos mačos.

Pirmajā periodā "Blue Jackets", pateicoties Zeka Verenska un Aleksandra Teksjē precīzajiem metieniem, izvirzījās vadībā ar 2:0, uz ko mājinieki otrajā trešdaļā atbildēja ar Lukasa Raimonda un Morica Zaidera gūtajiem vārtiem, panākot 2:2.

Trešā perioda piektajā minūtē Kirils Marčenko vairākumā vēlreiz vadībā izvirzīja Kolumbusas vienību, taču noturēt pārsvaru viesi neprata - 13 sekundes pirms pamatlaika beigām izlīdzinājumu panāca Raimonds.

Papildlaikā uzvaru "Red Wings" vienībai nodrošināja Patrika Keina trāpīgais raidījums 48.sekundē. Viņa kontā arī divas rezultatīvas piespēles pamatlaikā.

"Blue Jackets" vārtos Daņiils Tarasovs atvairīja 23 no 27 metieniem, jeb 85,2%. Pretējā laukuma pusē Džeims Raimers tika galā ar 32 no 35 viesu metieniem.

"Blue Jackets" ar 58 punktiem 69 spēlēs ieņem pēdējo 16.vietu Austrumu konferencē un nākamo maču aizvadīs piektdien viesos pret Kolorādo "Avalanche".