Zoriks un Gražulis kausa ceturtdaļfinālā zaudē Eiropas basketbola grandiem
Kristera Zorika pārstāvētā Izmiras "Petkimsport" ar rezultātu 68:81 (22:21, 10:18, 19:23, 17:19) zaudēja ULEB Eirolīgas komandai Stambulas "Fenerbahce".
2024. gada 14. februāris, 23:48

Latvijas basketbolisti Kristers Zoriks un Andrejs Gražulis trešdien guva attiecīgi deviņus un piecus punktus Turcijas un Itālijas kausa izcīņu ceturtdaļfinālu spēlēs, viņu pārstāvētajām komandām piedzīvojot zaudējumus.

Latviešu basketbolists 29 minūtēs un 24 sekundēs realizēja trīs no pieciem tālmetieniem, nerealizēja visus trīs tālmetienus, atdeva trīs rezultatīvas piespēles, pieļāva vienu kļūdu, divreiz pārkāpa noteikumus, iekrāja negatīvu +/- rādītāju (-8) un tika pie sešiem efektivitātes koeficienta punktiem.

Izmiras komandā 24 punktus guva Deivids Efianaji, bet uzvarētājiem 22 punkti bija Tarikam Biberovičam.

Gražuļa pārstāvētā Trento "Dolomiti Energia", arī spēlējot pret ULEB Eirolīgas klubu, ar rezultātu 57:80 (17:20, 6:19, 12:26, 22:15) piekāpās Milānas "Emporio Armani".

Latvijas basketbolists laukumā pavadīja 31 minūti, grozā raidīja vienu no diviem divpunktu metieniem un vienu no pieciem tālmetieniem, izcīnī9ja četras atlēkušās bumbas, bloķēja trīs metienus, pieļāva vienu kļūdu, atdeva trīs rezultatīvas piespēles, divreiz pārkāpa noteikumus, izprovocēja vienu piezīmi, iekrāja desmit efektivitātes koeficienta punktus un tika pie negatīva +/- rādītāja (-22).

Trento vienībā 12 punktus guva Trentiss Hans, bet milāniešiem pa 14 punktiem sameta Ševons Šīldss un Johanness Foitmans.