Oskars Batņa (foto: "Jukurit" konts sociālajā vietnē "X")
2024. gada 26. janvāris, 22:23

Latvijas uzbrucējs Oskars Batņa piektdien guva vārtus Somijas hokeja čempionāta mačā un sekmēja Mikeli "Jukurit" komandas uzvaru. "Jukurit" viesos ar rezultātu 4:2 (1:1, 2:1, 1:0) pārspēja Kuopio "KaIPa" hokejistus.

Batņa vārtus guva trešā perioda otrajā minūtē, kad uzbrukuma zonā pameta ripu garām pretiniekam un raidīja to tīklā, panākdams 4:2.

Latviešu uzbrucējs uz ledus bija 14 minūtes un astoņas sekundes, vienreiz meta pa vārtiem, zaudēja abos iemetienos, tika pie divām soda minūtēm un iekrāja pozitīvu lietderības koeficientu +2. Šosezon Batņa 42 spēlēs guvis 14 vārtus un atdevis 11 rezultatīvas piespēles, pārspējot iepriekšējās sezonas sniegumu, kad 57 cīņās sakrāja 4+10.

Citā spēlē aizsarga Mika Tumānova pārstāvētā Jiveskiles JYP viesos ar 6:5 (0:2, 6:2, 0:1) guva virsroku pār Vāsas "Sport". Tumānovs 17 minūtēs un deviņās sekundēs trīsreiz meta pa vārtiem un tika pie pozitīva lietderības koeficienta +1.

"Jukurit" ar 78 punktiem 43 mačos ieņem trešo vietu 15 komandu konkurencē, bet JYP ar 56 punktiem ir 13.vietā.

"Jukurit" iepriekšējā sezonā izcīnīja 11.vietu 15 komandu čempionātā, bet JYP - 13.vietu, izslēgšanas cīņām nekvalificējoties.