Džeriņa un Cibuļska pārstāvētā Herningas "Blue Fox" izcīna otro vietu IIHF Kontinentālajā kausā
Pieredzējušais Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Andris Džeriņš.
2024. gada 15. janvāris, 10:04

Latvijas hokejistu Andra Džeriņa un Oskara Cibuļska pārstāvētā Herningas "Blue Fox" svētdien izcīnīja otro vietu Starptautiskās Ledus hokeja federācijas (IIHF) Kontinentālā kausa finālturnīrā.

"Blue Fox" izšķirošajā mačā ar 4:3 (2:2, 1:1, 1:0) tika pie uzvaras pār Kārdifas "Devils".

Pirmajā trešdaļā Herningas komandas otros vārtus pēc Cibuļska piespēles vairākumā guva Džeriņš, panākot 2:1 "Blue Fox" labā.

Pirms tam "Blue Fox" turnīra pirmajā mačā ar 4:5 (2:1, 1:1, 1:2, 0:0, 0:1) pēcspēlēs metienu sērijā piekāpās Polijas vienībai Katovices GKS. Džeriņš spēlē izcēlās ar divām rezultatīvām piespēlēm, kamēr Cibuļskis asistēja vienā vārtu guvumā.

Otrajā spēlē Herningas vienība ar 2:7 (0:4, 1:2, 1:1) zaudēja Astanas "Nomad" no Kazahstānas. Cibuļskis pēc Džeriņa piespēles guva "Blue Fox" pirmos vārtus otrā perioda vidū.

"Nomad" četru komandu finālturnīrā trīs mačos tika pie deviņiem punktiem un izcīnīja pirmo vietu Kontinentālajā kausā, "Blue Fox" ar četriem punktiem ieņēma otro vietu, "Devils" tika pie trīs punktiem, kamēr Katovices vienība izcīnīja divus punktus un ierindojās ceturtajā pozīcijā.

Latvijas čempionvienība "Zemgale"/LLU nepārvarēja sacensību trešo kārtu, izšķirošajā mačā piekāpjoties "Nomad" komandai.