Uldriķa vārti palīdz "Cambuur" iekļūt Nīderlandes kausa astotdaļfinālā
Latvijas izlases futbolists Roberts Uldriķis pamazām atgūst vārtu garšu Nīderlandē.
2023. gada 20. decembris, 00:31

Latvijas futbola izlases uzbrucējs Roberts Uldriķis otrdien guva vārtus Leuvardenas "Cambuur" uzvarā Nīderlandes kausa ceturtās kārtas spēlē.

"Cambuur" viesos ar rezultātu 3:0 (1:0) uzvarēja citu pēc spēka otrās līgas vienību "Dordrecht" un iekļuva astotdaļfinālā.

Uldriķis, kurš devās laukumā sākumsastāvā un spēlēja līdz finālsvilpei, izcēlās ar precīzu sitienu 58. minūtē, panākot 2:0.

Viesi izvirzījās vadībā 24. minūtē, kad precīzs bija Remko Balks, bet trešie vārti tika gūti 79. minūtē, mājinieku vārtos bumbu raidot Danielam van Kāmam. Pirmo vārtu autors tika pie rezultatīvas piespēles gan Udriķa, gan van Kāma vārtu guvumos.

Uldriķis guva vārtus arī iepriekšējās kārtas spēlē, kurā "Cambuur" ar 4:1 pārspēja citu pēc spēka otrās līgas komandu "Maastricht".