21 gada vecumā sportista karjeru beidz Latvijas vadošais ziemeļu divcīņas sportists Markuss Vinogradovs
Markuss Vinogradovs Pekinas olimpiskajās spēlēs.
2023. gada 8. novembris, 16:30

Latvijas sportists Markuss Vinogradovs, kurš startēja Pekinas olimpisko spēļu ziemeļu divcīņas sacensībās, neturpina karjeru sportā, apstiprināja Latvijas Slēpošanas federācijas (LSF) ģenerālsekretārs Agris Raugulis.

Vinogradovs pērn Pekinā kļuva par pirmo Latvijas pārstāvi olimpisko spēļu ziemeļu divcīņas sacensībās kopš 1936. gada. Pēcolimpiskajā sezonā 21 gadu vecais Vinogradovs startēja Kontinentālajā kausā, pārsvarā ieņemot vietas piektajā desmitā, bet pasaules čempionātā viņš ierindojās 47. pozīcijā.

"Ir saņemta oficiāla informācija, ka viņš ir beidzis karjeru sportā," teica Raugulis.

Vinogradova nākotnes plāni saistās ar militāro dienestu.

Pekinas olimpiskajās spēlēs ziemeļu divcīņā, sacenšoties uz normālā izmēra tramplīna (90 metri) un desmit kilometru slēpošanā, Vinogradovs ierindojās 44. vietā. Mačos, kur tramplīnlēkšana bija jāaizvada uz lielā izmēra tramplīna (120 metri), latvietis aukstos laikapstākļos aizvadītajās sacensībās slēpošanā izstājās.