foto: AP/Scanpix
"Senators" par kļūdainu darījumu atbrīvo ģenerālmenedžeri Dorjonu
Pjērs Dorjons "Senators" organizācijā strādāja no 2007. gada, bet ģenerālmenedžera pienākumus pildīja kopš 2016. gada.
Hokejs
2023. gada 2. novembris, 13:24

"Senators" par kļūdainu darījumu atbrīvo ģenerālmenedžeri Dorjonu

Jauns.lv/LETA

Otavas "Senators" pēc Nacionālās hokeja līgas (NHL) drafta pirmās kārtas izvēles zaudēšanas trešdien no amata atbrīvoja komandas ģenerālmenedžeri Pjēru Dorjonu.

NHL trešdien paziņoja, ka "Senators" zaudēs vienu pirmās kārtas izvēli 2024., 2025. vai 2026.gada draftā par kļūdainu darījumu.

Pirms trīs gadiem Dorjons parakstīja trīs gadu vienošanos ar uzbrucēju Jevgeņiju Dadonovu, kuram līgumā bija iestrādāts saraksts ar desmit komandām, uz kurām viņš nevar tikt aizmainīts. Pēc vienas sezonas Dadonovs tika aizmainīts uz Vegasas "Golden Knights" komandu, kas netika informēta par šo sarakstu.

Pērn martā "Golden Knights" mēģināja aizmainīt Dadonovu uz Anaheimas "Ducks", taču darījums netika apstiprināts, jo tā bija viena no komandām, uz kurām viņu nedrīkstēja aizmainīt.

Dorjons "Senators" organizācijā strādāja no 2007.gada, bet ģenerālmenedžera pienākumus pildīja kopš 2016.gada. Pirms tam viņš strādāja arī Monreālas "Canadiens" un Ņujorkas "Rangers" komandās.

Viņa vietā par ģenerālmenedžera pienākumu izpildītāju iecelts Stīvs Steioss, kurš kopš šīs sezonas ir "Senators" prezidents hokeja jautājumos.