foto: Aris
Basketbolista Roberta Blumberga savainojums, par laimi, izrādījies mazāk nopietns
Roberts Blumbergs "Aris" spēlē.
Basketbols
2023. gada 13. oktobris, 12:55

Basketbolista Roberta Blumberga savainojums, par laimi, izrādījies mazāk nopietns

Jauns.lv/LETA

Latvijas basketbolists Roberts Blumbergs otrdien notikušajā ULEB Eirokausa mačā nopietni sastiepis potīti, taču izvairījies no lūzuma, ceturtdien pavēstīja viņa pārstāvētā Grieķijas komanda Saloniku "Aris".

Jau ziņots, ka otrdien "Aris" uzbrucējam Blumbergam mačs noslēdzās otrās ceturtdaļas vidū, kad, latvietim izpildot tālmetienu, viņš piezemējās uz Roberta Štelmahera trenētās Panevēžas "Lietkabelis" basketbolista Ģedimina Orelika izvirzītās kājās. Orelika pārkāpums tika traktēts kā nesportiskā piezīme, jo lietuvietis neļāva Blūmbergam piezemēties, pabāžot apakšā savu pēdu.

Oreliks izrādīja sašutumu par piešķirto nesportisko piezīmi, lai gan, pavērojot epizodi atkārtojumā, šaubas par lēmuma pareizumu īsti nerodas.

Blumbergs palika uz zemes ar sāpju grimasēm sejā. Viņš arī pats nespēja izpildīt nopelnītos soda metienus. Savukārt Oreliks kļuva par vienu no mača galvenajiem varoņiem, gūstot 19 punktus un izcīnīt atoņas atlēkušās bumbas, bet mājinieki tika pie panākuma ar 84:74.

Blumbergam tika veiktas medicīniskās pārbaudes, kurās noskaidrojās, ka viņam izdevies izvairīties no smagāka savainojuma, jo sākotnēji bija bažas par to, ka viņam varētu būt lauzta potīte.

Neskatoties uz to, ka kluba paziņojumā norādīts, ka Latvijas basketbolists jau ir uzsācis atveseļošanās procesu, pagaidām nav skaidrs, cik ilgs laiks viņam būs nepieciešams, lai varētu atgriezties laukumā.

25 gadus vecais Blumbergs nedēļas nogalē sekmīgi debitēja Grieķijas čempionātā, zaudējumā Pirejas "Olympiakos" komandai gūstot 14 punktus.