Ābolam vienīgie "Rogle" komandas vārti zaudējumā SHL spēlē
Latvijas uzbrucējs Rodrigo Ābols.
2023. gada 16. septembris, 23:34

Latvijas uzbrucējs Rodrigo Ābols sestdien guva vienīgos vārtus viņa pārstāvētās Engelholmas "Rogle" zaudējumā izbraukumā Zviedrijas hokeja līgas (SHL) mačā savai bijušajai komandai "Orebro", bet Mārtiņa Dzierkala pārstāvētā Šellefteo AIK piedzīvoja zaudējumu izbraukumā.

"Rogle" izbraukumā pēcspēles metienos piekāpās "Orebro" ar 1:2 (0:0, 0:0, 1:1, 0:0, 0:1).

Ābols spēlēja 19 minūtes un 48 sekundes, četrreiz metot pa vārtiem, uzvarot septiņos no 18 iemetieniem un noslēdzot maču ar +/- rādītāju +1.

AIK viesos ar 1:4 (0:2, 1:1, 0:1) zaudēja Kārlstades "Farjestad".

Viesu rindās Dzierkals spēlēja 14 minūtes un septiņas sekundes, pa reizei metot pa vārtiem un pielietojot spēka paņēmienu, kā arī sakrājot +/- rādītāju +1.

Pagājušajā sezonā par čempioni kļuva Vekšes "Lakers", kas finālsērijā ar 4-1 uzvarēja Šellefteo AIK.