Smaiļotājs Akmens finišē septītajā vietā pasaules čempionāta 200 metru distancē
Akmens finišēja 36,119 sekundēs, uzvarētājam lietuvietim zaudējot 0,876 sekundes.
2023. gada 26. augusts, 13:13

Latvijas smaiļotājs Roberts Akmens sestdien Vācijā pasaules čempionātā kanoe un smaiļošanas sprintā ieņēma septīto vietu neolimpiskās 200 metru distances finālā.

Akmens finišēja 36,119 sekundēs, uzvaru izcīnījušajam lietuvietim Artūram Sējam, kurš distanci veica 35,243 sekundēs, zaudējot 0,876 sekundes. Sudrabu izcīnīja gruzīns Badri Kavelašvili (35,364), bet bronzu - spānis Karloss Garrote (35,380).

Šajā distancē priekšsacīkstēs startēja 45 smaiļotāji.

Dīsburgā notiekošajās meistarsacīkstēs no Latvijas sportistiem finālu šobrīd garantējusi ir arī Katrīna Smilteniece, kura svētdien sacentīsies 5000 metru smaiļošanā, kur sacensības tiek aizvadītas bez priekšsacīkstēm un pusfināliem.