"Rangers" un PSV cīnās neizšķirti UEFA Čempionu līgas izšķirošās kvalifikācijas kārtas pirmajā mačā
Kadrs no spēles starp "Rangers" un PSV.
2023. gada 23. augusts, 11:41

Neizšķirti 2:2 (1:0) UEFA Čempionu līgas "play off" kārtas pirmajā spēlē otrdien cīnījās Skotijas futbola klubs Glāzgovas "Rangers" un Nīderlandes vienība Eindhovenas PSV.

Mačā Glāzgovā mājinieki pirmā puslaika izskaņā pēc Abdallas Simas precīzā sitiena izvirzījās vadībā ar 1:0, bet spēles 61. minūtē Ibrahims Sangarē panāca izlīdzinājumu.

Otrā puslaika 31. minūtē Rabi Matondo vēlreiz vadībā izvirzīja "Rangers", tomēr Nīderlandes vicečempioni atspēlējās arī otro reizi, spēles 80. minūtē 2:2 panākot Lūkam de Jongam.

Citā izšķirošās kārtas par iekļūšanu UEFA Čempionu līgas grupu turnīrā mačā Beļģijas čempioni "Antwerp" ar 1:0 (1:0) savā laukumā pārspēja Grieķijas čempionvienību Atēnu AEK.

Vienīgos vārtus spēles 16. minūtē guva mājinieku uzbrucējs Vinsents Jansens.

Otrā puslaika piektajā minūtē tiešo sarkano kartīti par rupjību nopelnīja "Antwerp" aizsargs Jelle Batails, tomēr mājinieki izturēja AEK spiedienu un noturēja pārsvaru.

Tikmēr Polijas čempioni Čenstohovas "Rakow" savā laukumā pirmajā mačā ar 0:1 (0:1) piekāpās dāņu "Kobenhavn". Vienīgie vārti tika gūti devītajā minūtē, kad neveiksmīgi bumbu savos vārtos ievirzīja "Rakow" aizsargs Bogdans Rakovicans.

Atbildes spēles notiks 30. augustā, uzvarētājiem divu spēļu summā iekļūstot UEFA Čempionu līgas grupu turnīrā, bet zaudētājiem eirokausus turpinot UEFA Eiropas līgas grupu turnīrā.