Abonē 2025. gadam ar atlaidēm līdz 57% un saņem garantētas dāvanas 55€ vērtībā!

Abonēt žurnālu
Toberam 90 minūtes neizšķirtā mačā Šveices superlīgā
Kristers Tobers pēdējā Latvijas futbola izlases sabraukumā bija valstsvienības kapteinis.

Latvijas futbola izlases kapteinis Kristers Tobers sestdien Šveices superlīgas otrās kārtas mačā spēlēja visas 90 minūtes, viņa pārstāvētajai Cīrihes "Grasshopers" cīnoties neizšķirti.

Toberam 90 minūtes neizšķirtā mačā Šveices superlī...

Cīrihes vienība viesos cīnījās 1:1 (0:1) ar "Lausanne".

Spēles 43. minūtē mājiniekus vadībā izvirzīja Rarešs Ilie, bet 76. minūtē 1:1 panāca Džoto Morandi. Abi vārti tika gūti pēc stūra sitieniem.

Septiņas minūtes pirms pamatlaika beigām Tobers ar pretinieku aizsargu Noji Dusennu sāka agresīvi grūstīties un abi saņēma dzeltenās kartītes.

Pagājušajā nedēļā pussargs Tobers debitēja Šveices superlīgā, "Grasshopers" mājās ar 1:3 zaudējot vicečempionei Ženēvas "Servette".

Tobers kopš 2020. gada pārstāvēja Gdaņskas "Lechia", kas šosezon izkrita no Polijas augstākās līgas, un pievienojās Šveices vienībai tikai jūlija sākumā.

Aizvadītajā sezonā "Grasshopers", kas kluba vēsturē kļuvusi par Šveices čempioni 27. reizes, Šveices augstākajā līgā ierindojās septītajā pozīcijā.