Dubras un Šabalas pārstāvētās komandas pārvar UEFA Konferences līgas kvalifikācijas pirmo kārtu
Latvijas futbola izlases aizsargs Kaspars Dubra.
2023. gada 21. jūlijs, 11:39

Latvijas futbolistu Valērija Šabalas un Kaspara Dubras pārstāvētās komandas ceturtdien pārvarēja UEFA Konferences līgas kvalifikācijas pirmo kārtu.

Uzbrucēja Šabalas pārstāvētā Fēru salu komanda Touršhavnas B36 atbildes spēlē viesos pret Igaunijas vienību "Paide" pēc pamatlaika cīnījās neizšķirti 0:0 (0:0). Vārti nebija gūti arī pirmajā mačā un abas komandas cīņu turpināja pagarinājumā, kurā viesi guva divus vārtus un uzvarēja ar 2:0 kā mačā, tā arī summā.

Šabala bija Touršhavnas komandas sākumsastāvā un spēlēja līdz 67. minūtei, kad viņu nomainīja Mihals Pšibilskis, kurš papildlaikā panāca 2:0, pirms tam viesus vadībā izvirzot Eli Nīlsenam.

Tikmēr aizsarga Dubras pārstāvētā "Panevežys" komanda viesos ar 1:0 (0:0) pārspēja Moldovas vienību "Milsami" un summā uzvarēja ar 3:2.

Dubra laukumā bija visas 90 minūtes.

Vienīgie vārti tika gūti mača 56. minūtē, kad izcēlās savulaik sešas sezonas "Liepājā" spēlējušais senegāliešu aizsargs Seidina Keitā.

Grupu turnīra sasniegšanai nepieciešams pārvarēt trīs kvalifikācijas kārtas un "play-off" kārtu.

UEFA Konferences līgā ir Eiropā trešais spēcīgākais klubu turnīrs un aizvada savu trešo sezonu.