Izraēlas U-20 izlase izcīna trešo vietu Pasaules kausā futbolā
Korejiešu vārtsargs pārdzīvo ielaistos vārtus
2023. gada 12. jūnijs, 00:35

Izraēlas futbolisti svētdien Argentīnā izcīnīja bronzas medaļas Pasaules kausa turnīrā U-20 vecuma grupā. Izraēla ar 3:1 (1:1) apspēlēja Dienvidkoreju.

19.minūtē rezultātu atklāja Rans Binjamins, bet Sungvons Li 24.minūtē ar 11 metru soda sitienu rezultātu izlīdzināja.

Izraēlieši uzvaru otrajā puslaikā panāca ar Omera Seniora un Anana Halaili sitieniem.

Finālā svētdien tiekas Urugvaja ar Itāliju.

Čempionāts sākumā bija plānots Indonēzijā, taču šī valsts marta beigās politisku iemeslu dēļ atteicās uzņemt Izraēlu, ar ko tai nav diplomātisko attiecību, un Starptautiskā Futbola federāciju asociācija (FIFA) lēma, ka čempionāts notiks Argentīnā.

Pēc organizatoru tiesību zaudēšanas tiesības piedalīties finālturnīrā zaudēja arī Indonēzijas izlase.

Pusfinālā Izraēla zaudēja Urugvajai (0:1), bet Dienvidkoreja Itālijai (1:2). Izslēgšanas spēlēs Izraēla pieveica Gambiju (1:0) un Brazīliju (3:2), bet korejieši Ekvadoru (3:2) un Nigēriju (1:0).

U-20 Pasaules kausa finālturnīrs ar 24 junioru izlašu līdzdalību notiek kopš 20.maija.

Iepriekšējā turnīrā 2019. gadā Polijā uzvarēja Ukraina, kas ar 3:1 pārspēja Dienvidkoreju. 2021. gada turnīrs tika atcelts Covid-19 pandēmijas dēļ. Visvairāk reižu (6) turnīrā uzvarējusi Argentīna, tai seko Brazīlija (5) un Portugāle (2).