foto: AP/Scanpix
Zviedrijas izlases treneris skaidro, kas ceturtdienas vakarā notika "Arēnā Rīga"
Zviedrijas izlases galvenais treneris Sams Hallams neslēpj vilšanos.
Hokejs
2023. gada 26. maijs, 13:04

Zviedrijas izlases treneris skaidro, kas ceturtdienas vakarā notika "Arēnā Rīga"

Jauns.lv/LETA

Zviedrijas hokeja izlase uz Rīgu bija devusies pēc uzvaras, pēc izstāšanās no turnīra teica valstsvienības galvenais treneris Sams Hallams.

"Liela vilšanās, šeit ieradāmies pēc kaut kā cita, nevis, lai tiktu apstādināti ceturtdaļfinālā," Zviedrijas mediji citē Hallama teikto.

Zviedri dominēja, izdarīja gandrīz trīsreiz vairāk metienu pa vārtiem (41:15), taču spēja gūt tikai vienus vārtus. Palika neizmantotas arī visas vairākuma iespējas. "Maču sākām tā, ka gribējām, taču pēc neveiksmīga vairākuma kļuvām nervozi," atzina treneris.

Izcilais Šilovs un mūsu varoņu pašaizliedzība ieved Latviju vēsturiskā pusfinālā

Latvijas vīriešu hokeja izlase ceturtdien pirmo reizi vēsturē iekļuva pasaules čempionāta pusfinālā, ceturtdaļfinālā Rīgā ar rezultātu 3:1 (1:0, 0:1, 2:0) ...

gallery icon
22

Hallams variēja ar komandas sastāvu, pirmās maiņas uzbrucēju Jūnatanu Berggrēnu ieliekot kā 13.uzbrucēju. "Izveidojām komandu, ar kādu jutāmies komfortabli, izdarījām arī izmaiņas. Kad Leo Kārlsons zaudēja iemetienos un Andrē Petersons guva savainojumu (iepriekšējā spēlē pret ASV), ielikām Pēru Lindholmu centrā. Centāmies sabalansēt sastāvu, jo nekas nesastāv no viena spēlētāja," skaidroja Hallams.

Spēles beigās pietrūcis arī aukstasinības uzbrukumā, atzina Hallams.

Pusfinālā Latvija sestdien Tamperē plkst.14.20 tiksies ar Kanādu, bet plkst.18.20 ASV spēlēs ar Vāciju.