2023. gada 26. maijs, 12:25

Mančestras "United" nodrošina atgriešanos UEFA Čempionu līgā

Mančestras "United" futbolisti ceturtdien nodrošināja atgriešanos UEFA čempionu līgā.

Anglijas premjerlīgas pārceltajā 32.kārtas spēlē Mančestras klubs mājās ar 4:1 (2:0) uzvarēja Londonas "Chelsea", nodrošināja vismaz ceturto vietu un pēc sezonas pārtraukuma atgriezīsies Eiropā prestižākajā klubu turnīrā.

Mančestras komandas uzvara arī nozīmē, ka "Liverpool" sezonu noslēgs piektajā vietā un spēlēs UEFA Eiropas līgā.

Spēles sestajā minūtē mājiniekus vadībā izvirzīja Kazemīru, bet pirmā puslaika kompensācijas laika piektajā minūtē Antonī Marsiāls panāca 2:0. Pamatlaika priekšpēdējā desmitminūtē Brunu Fernandešs un Markuss Rešfords nodrošināja laukuma saimniekiem uzvaru, bet 89.minūtē londoniešiem goda vārtus guva Žuāu Fēlikss.

Pirms pēdējās kārtas pārliecinošā vadībā ir Mančestras "City", otrajā vietā seko Londonas "Arsenal", bet Mančestras "City" un Ņūkāslas "United" šķir divi punkti, šīm vienībām svētdien cīnoties par vietu trijniekā.