2023. gada 20. maijs, 19:00

Šveices vīriešu hokeja izlase sestdien, 20. maijā, svinēja uzvaru pasaules čempionāta spēlēs, nodrošinot vietu izslēgšanas spēlēs. B grupas līdervienību Kanādas un Šveices spēlē ar 3:2 (0:0, 2:1, 1:1) pārāki bija šveicieši.

30.minūtē Kanādu vairākumā vadībā izvirzīja Tailers Tofoli, bet Niko Hišīrs un Dario Simions panāca 2:1 Šveices labā.

Andress Anbīls 53.minūtē rezultāta starpību dubultoja, bet Maikls Karkone 57.minūtē vienus vārtus atguva.

Uzvarētāju vārtos Leonardo Dženoni atvairīja 27 kanādiešu metienus, bet pretējā laukuma galā Semjuels Montebults atsita 23 no 26 uz viņa vārtiem mestajām ripām.

Jau ziņots, ka pirmajā grupas dienas spēlē Čehija pieveica Norvēģiju ar 2:0.

Vēl šodien Rīgā Latvijas - Kazahstānas cīņa sāksies plkst.20.20.

Pēc piecām spēļu kārtām B grupā 15 punkti ir Šveicei, 13 - Čehijai un 11 punkti - Kanādai, kuras jau nodrošinājušas vietu izslēgšanas turnīra spēlēs. Astoņus punktus sakrājusi Latvija, piecus - Slovākija, četrus - Kazahstāna un Norvēģija, bet punktus nav guvusi Slovēnija.