Somijas hokejisti pēcspēles metienos pasaules čempionātā piekāpjas Zviedrijai
Pagarinājumā vārti netika gūti, bet pēcspēles metienos ar 3:2 pārāki bija zviedri.
2023. gada 15. maijs, 23:26

Somijas vīriešu hokeja izlase pirmdien Tamperē pasaules čempionāta spēlē pēcspēles metienos ar 1:2 (0:0, 0:1, 1:0) piekāpās principiālajiem pretiniekiem zviedriem.

Pirmos vārtus mača 38.minūtē guva Lindberjs, kaimiņu cīņā ar 1:0 vadībā izvirzoties zviedriem. Mājinieki atspēlējās 47.minūtē, vārtus gūstot Juho Lammiko.

Pagarinājumā vārti netika gūti, bet pēcspēles metienos ar 3:2 pārāki bija zviedri, sestajā metienu sērijā rezultatīvam esot Lukasam Raimondam.

A grupā deviņus punktus trijos mačos izcīnījusi ASV, astoņus punktus ieguvusi Zviedrija, Dānijai ir pieci punkti divās cīņās, Somijai ir četri punkti trijās spēlēs, trīs punktus divās cīņās ir sakrājusi Francija, pie viena punkta divos dueļos tikusi Austrija, bet Vācija trijās spēlēs un Ungārija divās pagaidām ir bez punktiem.